Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted belefér egy kapcsola...

Szerinted belefér egy kapcsolatba/házasságba, ha az egyik fél MSN-en ilyen beszélgetéseket folytat? Vagy ez már megcsalás?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül derült ki, mert bejelentkezve hagyta a gépet, amikor elment itthonról. Az MSN is úgy maradt és felugrott egy ablak, amikor neteztem. Az illető az kérdezte: 'ráérsz egy kis rosszalkodásra? egyből nedves leszek, ha a múltkorira gondolok'

Bepipultam! Tudom nem kellett volna, de megnéztem a Naplózott beszélgetéseket! 6 nővel beszélget és a beérkezett fájlokban is konkrét képek vannak! Félreérthetetlen! Mit tegyek?


2012. febr. 22. 13:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát beleférni semmiképpen nem fér bele, ott valami gond van a kapcsolatban... kérdés, hogy mekkora a gond!
2012. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

A nők küldenek képet a párodnak? És a párod erre hogyan reagál?


Le fognak pontozni, de én ezt tenném: megírnám az összes nőnek, hogy Xy foglalt, és együtt nevetünk azokon amiket írnak. Letiltani és törölni a nőket)

Majd elbeszélgetni a pasival. Aztán elhagyni

2012. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Én már az ablakon dobálnám a ruháit!
2012. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Kölcsönösen küldözgetnek és arról beszélnek, ki hová nyúl, vagy nyúlna és hogyan csinálná. Egyedül csinálja, de mégis mással egyszerre, nekem ez olyan, mintha azokkal együtt lenne. Teljesen el vagyok keseredve!
2012. febr. 22. 13:48
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
hogy téged ez mennyire akaszt ki, azt neked kell eldöntened. elmondom én mit gondolok a történetről, mint kívülálló. a párodnak komoly gondjai lehetnek az önértékelésével, férfiasságával. mindenképpen le kell ülni, és meg kell beszélni. vagy szexuálisan frusztrált, mert nincs otthon rendben a szex, (de ezt te tudod, ha magadba nézel), vagy az, amit írtam. így nagyobb az önbizalma, ha több nővel is folytat ilyen viszonyt, kicsi az önbecsülése. szerintem alapvetően jó jel, hogy 6 nővel is teszi, mégpedig azért, mert nem egy konkrét nő iránt érez valamit, vagy nem egy konkrét nő érdekli szexuálisan, hanem úgy nagy általánosságban kell neki a megerősítés nőtársainktól. ami szerintem jobb. valószínű megcsalni nem akar téged, inkább ezt a módot választotta, ami természetesen ugyanolyan bántó lehet számodra. én azt mondom, ezt a dolgot le kell csupaszítani köztetek, és beszélni kell róla, mert biztos mélyebb dologról van szó, mint hogy kedve támadt szexchatelni. ha meg tudjátok oldani, és helyre tudjátok billenteni az önbizalmát, akár meg is bocsáthatsz neki. de tudom, h ez most nagyon rossz neked.
2012. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér bele sem egy házasságba, sem egy kapcsolatba!

Ha férjnél vagy és nincs gyermek,akkor mire vársz?

Tudja, hogy tudsz mindent?

2012. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö ez a dolog mikor történt?
2012. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy megcsalás-e, de nekem ez az a kategória, ami miatt repülne, főleg ha kettőnk között fel sem merült addig a téma, hogy gondjaink lennének a szexszel vagy a kapcsolatunkkal. Ha ennyire nem számíthatok arra, hogy ha baj van, először velem próbálja megbeszélni és megoldani, akkor viszlát. Ha nincs gond és neki ez szórakozás, akkor meg azért viszlát, mert olyasmit csinálni ami a másiknak fáj, ráadásul úgy, igazából neki sincs semmi szüksége rá csak éppen miért ne, az felháborít.
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Még nem tudja, hogy tudok róla, ma derült ki, azóta még nem találkoztunk. Sosem hittem volna, hogy erre van szüksége, nem tűnt sose boldogtalannak, kielégítetlennek. Én nem vettem észre, hogy baj lenne köztünk, ő se utalt rá sehogy. Derült égből villámcsapás!
2012. febr. 22. 13:56
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Számomra biztosan nem férne bele.

Nem tudom, az biztos, hogy szépen el kellene beszélgetnetek, hogy akkor ő mégis mit szeretne?

Egyébként házasok vagytok, van gyereketek?

Bocsánat, hogy megkérdem, de az ágyban minden rendben, szerinted mindent megadsz neki?

2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!