Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy anyóskérdéseknél vannak felhasználók, akik privátban igencsak ocsmány módon osztogatják a kérdések kiíróját és a válaszadókat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Én már irtam az előzőhöz is,amit gondolom töröltek!Nagyon nem értem miért oltogat! Az ember csak a véleményét irja le!Ráadásul amiért véleményt nyílvánítok,engem is szapul!!!UNDORÍTÓ
2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
én ilyennel még nem találkoztam
2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Én azért írtam ki ezt a kérdést, mert én is megkaptam a magamét miután én is egy olyan véleményt mondtam ki egy kérdésnél, ami nem az anyósnak kedvezett.

Kedves anyósok, meg kéne végre értsétek, hogy a fiaitokat nem azért neveltétek fel, hogy életetek végéig titeket szolgáljon, eljön az idő, amikor családot alapít és akkor tetszik-nem tetszik, első lesz a gyermek és feleség, és majd utána következtek ti!

2012. márc. 28. 14:11
 4/33 anonim ***** válasza:
93%

Hát, nem ezzel a kérdéssel kapcsolatban (pedig válaszoltam anyós-kérdésre most is), hanem még régebben két alkalommal is előfordult olyan, hogy egy-egy felhasználó minősíthetetlen hangnemben, folyamatosan privát üzeneteket küldözgetett nekem.

Akkor annyira elfajult a dolog, hogy írtam a moderátoroknak, és nagyon hamar csináltak is valamit, ugyanis mindkét alkalommal ezután megszűnt a probléma. (Hogy a felhasználót zárták-e vagy csak a nekem érkező leveleit tiltották le, azt nem tudom, de mindegy is.)


Szóval, ha titeket is zaklatnak így, szerintem írjatok ti is, és kérjetek segítséget!

2012. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Én találkoztam már ilyennel, az illetőt kitiltották, mert továbbítottam az oldalüzemeltetőnek az üzenetét.
2012. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok!Szívem szerint belinkelném amit irt nekem,de annyira trágár,hogy nem teszem!

Én is örülnék ha nem kapnék több ilyen levelet!

Had legyen már véleményünk!Mellesleg nekem nagyon aranyos anyósom van,tehát nem saját tapasztalatból beszélek,csak egyszerűnek tartom,hogy a párok maguk döntsék el mit szeretnének!

2012. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ilyen esetben, hogy letiltják, a privát üzenet funkció még használható.

Az előző kérdést én tettem ki, bizonyos K kezdőbetűjű felhasználóval kapcsolatban, de törölték.

Egyszer-párszor írt már nekem, minősíthetetlen hangnemben.

2012. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hát ha az oldalról kitiltják, akkor van értelme elküldeni a modiknak :)

Első válaszoló nyugodtan bemásolhatod, én nem fogom kérni, hogy moderálják. Legalább meglátja mindenki a minősíthetetlen hangnemet. Gyanítom egy anyósét :)

2012. márc. 28. 14:19
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem akik igy tesznek, azok hasonlo szemelyisegek, mint az anyos, akirol a kerdesben szo van, igy mar sertesnek veszik azt, amit te kiirtal, hiszen hasonloan viselkednek.

NEm ertem meg ezeket a szuloket, mivel ugy erzem, hogy nem szeretik a gyerekuket igazan! Amikor egy anya szereti a gyermeket, akkor elengedi a "kezet" es elfogadja a gyermeke hazastarsat is, es tisztelni fogja azokat, nem pedig zaklatni! Hiszen amikor a gyermeke hazas tarsat bantja, akkor mar a sajat gyermekenek is fajdalmat okoz pl., de erre mar nem gondol, mivel onzo! Nem beszelve arrol, hogy szinte a fius szulok, akik versengenek a fiuk szereteteert, igy mindent elkovetnek, hogy ok legyenek a jobbak, es megalazza a menyet pl., hiszen elfelejtve azt, hogy mas lesz az erzelmi kapcsolata a szulo fele, de mar teljesen mas a felesegevel, hiszen szerelemmel erezz iranta, ahogyan az anyja irant mar nem fog pl.

2012. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
72%

Az üzenet küldője: Kirona

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: 01-05 16:58

Az üzenet oka: A kérdés: Mi a véleményetek arról a szülőről, aki pucér képet tesz ki a 2-3 éves lányáról közösségi oldalra?

Az üzenet szövege: Mi lenne, ha netezés helyett dolgoznál? Ráérő senki. Mit tettél le az asztalra? Unalmadban bólogató társakat keresel? Miért nem magaddal foglalkozol? Hasznos dolgot csinálj, ne uszíts senkit!

Esetleg irigyled, hogy neked nem lehet gyereked?


Az üzenet küldője: Kirona

Az üzenet címzettje: Lillamilla222

Az elküldés időpontja: 01-05 17:17

Az üzenet szövege: Gratulálok az "életképtelen felnőtt gyerek" párodhoz.

Van , akinek csak ez jut. Gondolom, másnak nem kellesz. Anyósba másképp nem tudsz belekötni. Szeretnél te ilyen anyuka lenni. Nemhogy élte volna világát, és gyerek helyett kipróbált volna minden pasit, mint te. Most ő rinyálna.

Volt már ez a kérdésed kicsit másképp, akkor azt írták, csak barátok vagytok, addig ne szóljál bele a dolgukba.

(Ezt állítólag másnak akarta küldeni)


Az üzenet küldője: Kirona

Az üzenet címzettje: Lillamilla222

Az elküldés időpontja: 01-05 17:23

Az üzenet szövege: Bocs, az utolsó üzi nem neked ment.

2012. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!