Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan felhasználók segítségét...

Olyan felhasználók segítségét kérem, akik már jártak így. Hogy tettétek túl magatokat rajta?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy baráti kapcsolatom, ami már 6 éve tartott. Az eltelt több mint fél évtized alatt nagyon jó barátok lettünk (legalábbis azt hittem), közösen jártunk szórakozni, sokat lógtunk egymásnál, minden gondunkat, bajunkat megosztottuk egymással. Voltak súrlódások, de ezeket mindig megbeszéltük. Viszont most sajnos végérvényesen megromlott a kapcsolatunk, már lassan 3 hónapja. Elszállt magától, mert összejött neki az élet, és már nem vergődik velem. A legutolsó beszélgetésünk alkalmával is megsértett, és nem is kért bocsánatot.


Azt hittem, h megismertem az évek alatt, és megbízhatok benne, de úgy néz ki, nagyon pofára estem.


Ti, akik jártatok így, hogyan tettétek túl magatokat a csalódáson? Mit tennétek a helyemben?


2011. júl. 31. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
elfelejteném, és óvatosabb lennék a jövõben.
2011. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

El kell felejteni. Az ember állítólag hétévente megváltozik. Nála most jött el ez a változás.

Ne aggódj, majd lesz új barátod!

2011. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ami még fájó, h a közös ismerőseinkkel ugyanúgy viselkedik, mint eddig, csak én lettem megtisztelve ezzel viselkedéssel.

2011. júl. 31. 12:24
 4/30 anonim ***** válasza:
Az en legjobb baratnom 10 ev utan meglopott es azota is ugy tesz, mintha mi se tortent volna. Nagyon haragszom ra, de hat ez van, el kell felejteni, neked is ezt javaslom.
2011. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
keress vki mást, akivel ilyen jóban lehetsz, őt pedig felejtsd el!
2011. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon jó barátnőm tette velem ezt,hogy össze jött valakivel és utána,már nem volt ideje rám,,,,sőt nem is köszön.Nagyon meg haragudtam ez miatt rá és nem fáj a barátságunk kettészakadása.
2011. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, keresd más társaságát. Ne magadba keresd a hibát, majd lesz idő mikor megbánja.
2011. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm vagy fél évig nem volt hajlandó kommunikálni velem. Persze utólag kiderült, hogy más problémái is voltak, és valahogy nálam borult a bili egy apró hülyeségen. Én nem hagytam annyiban, mert képtelenségnek tartottam, hogy egy több mint évtizedes barátság egyszer csak minden értelmes ok nélkül véget érjen, kitartóan próbáltam békülni vele minden lehetséges csatornán. Azóta már lassan 20 éve barátok vagyunk.
2011. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De most komolyan. ő sértett meg, és ő fordított nekem hátat, és mindezek után még én alázkodjak meg "békülés" címszó alatt?
2011. júl. 31. 12:53
 10/30 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek csak addig barát a barát mig gondjaik vannak.Nálunk már 30 éves barátság van,de tudom mikor van valaki az életében mert akkor engem hanyagol.A gyerekével összehajt,akkor naponta nekem panaszkodik.Semmit nem áll ki szó nélkül,kritizál,de már nagykorú vagyok és nem kelll engem irányitani.Vannak lazább barátságok is ,de ott is csak addig vagy jó,mig segitesz bármilyen formában.Volt gimis barátnőm is,sok sok éven át,de csak addig míg rá nem jöttem,hogy rájár a pénztárcámra is.Utána szépen elmaradtam.Legyen férfi,vagy nő,mind csak a saját érdekét nézi.Az igazi sirig tartó barátság az ma már ritka kincs.
2011. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!