Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel ki tudnám...

Szerintetek ezzel ki tudnám békíteni a lányomat?

Figyelt kérdés

Elég régóta vágyik Párizsba.

Arra gondoltam, hogy kettesben kimegyünk 2-3 hétre, és megszállunk egy elegánsabb szállodában, és elviszem néhány elegánsabb étterembe.


2012. márc. 28. 19:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a harag tárgya.
2012. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem linkelni.


Itt az előzmény:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. márc. 28. 19:06
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a lányod helyében, nem hogy megbékélnék hanem még nagyobbat csalódnék benned, hogy meg akarsz venni...
2012. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem akarom megvenni, régóta akar Párizsba menni.

Nagyon szeretném, hogy kibéküljön velem.

2012. márc. 28. 19:12
 5/37 A kérdező kommentje:
Régebben is terveztem ezt az utazást.
2012. márc. 28. 19:13
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy régóta tervezted, de most tényleg úgy hat,hogy meg akarod venni a szeretetét. Majd akkor menjetek Párizsba ha már kibékültetek.
2012. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%
JA igen, ezt olvastam is... hát nem egyszerű. Ha Te ezt az egészet komolyan gondolod azzal a lánnyal, akkor tényleg meg kell próbálni elfogadtatni a lányoddal a helyzetet. Igen, egy 2 hetes kiruccanás szerintem segítene. Ez idő alatt meg tudnád vele értetni, hogy mennyire fontos neked az a lány és hogy komolyan szeretitek egymást. Viszont azt szerintem meg kéne neki ígérned, hogy nem fogtok kettesben a pároddal találkozni vele, soha semmilyen körülmény között sem. Ennyiben kellene neked alkalmazkodni, ugyanis az tényleg nem elvárható, hogy ő ezt a kapcsolatot jó szemmel nézze. Szóval, ha átmegy hozzátok, akkor bizony csak veled találkozzon, a lányt küldd el barátnőzni vagy bárhová. Szerintem ez lenne az a megoldás, ami mindenkinek elfogadható.
2012. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#7 Igazad van, ennyiben nekem kell alkalmazkodnom.
2012. márc. 28. 19:19
 9/37 anonim ***** válasza:
65%

Pfff, felejtsd el, én a lányod helyében addig nem mennék veled sehová, míg az ex-osztálytársnőmet d.god!

Ezzel csak a szeretetét akarod megvenni, újabb önző dolog. Ha valóban szeretnéd őt, leülnél vele megbeszélni otthon, parkban, stb.


De ha én lennék a lányod, a csaj nem tenné zsebre, amit kap. Meg te sem.

2012. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
te az a tipikus negyvenes jól szituált pasi vagy, aki azt hiszi, pénzzel minden elintézhető. nem fejtem ki bővebben a véleményemet, mert az előző kérdésnél már megtettem anno. most csak ennyivel egészíteném ki. amúgy mi a gáz veled, h itt oltogatnak, kritizálnak, bírálnak (okkal)és te csak jössz és jössz és kérsz még... vagy kamu vagy ...
2012. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!