Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek most? Szóljak...

SOS! Mit tegyek most? Szóljak a rendőrségnek vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

A lépcsőházunkba bejött egy nő. Pont a mi emeletünkön dekkol. Zavartnak tűnik, bár a párom szerint csak részeg. Be akart menni valakihez, de az nincs itthon vagy nem engedte be, nem tudom. Most kopog mindenhova.

A párom közben elment találkozni egy barátjával, hallottam hogy a nőt próbálta rávenni, hogy menjen innen, de nem ment. Én meg most parázok. Mi van, ha mégsem részeg, hanem mittudomén itt elvan, kifigyeli a lakásokat, aztán este jönnek a haverjai, akiket ugye beenged. És tudja, hogy egyedül vagyok itthon...

Csavar: a telefonomon nincs pénz. Telefonálni nem tudok. A nő igazából nem is csinált semmit, csak nem hajlandó kimenni. Én meg így a lakásból nem merek kimenni. Mit tegyek?


2012. márc. 30. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Más szomszédok nem jöttek még ki,hogy mit csinál? Szerintem várj egy kicsit,esetleg torlaszold el az ajtót (semmire se jó,de biztonságérzetet ad)
2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Betévedt egy részeg, ennyi. Ne foglalkozz ezzel, ne nyiss neki ajtót.Bár én kimennék megnézni, mi van mégis vele! A rendőrséget ingyen is hívhatod, de szerintem felesleges.
2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem csinálok semmit. Ki tuti nem megyek, mert nagyon be akar jutni egy lakásba, ne már a miénk legyen az :D
2012. márc. 30. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ébren, hagyd az egyik kislámpát égve, ha hívja is a haverjait, olyan lakásba csak nem törnek be ahol otthon vannak ébren.
2012. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy látott minket hazajönni, és látta hogy a párom elment. Ergo egyedül vagyok itthon, fizikai erőm minimális, ha jön egy nagyobb darab pasi, simán lefog. Na mindegy, remélem hogy a 40 éves ajtónk elég nagy kihívás lesz nekik...
2012. márc. 30. 22:00
 6/10 anonim válasza:
Ha félsz, miért engedted el a pasidat? :)
2012. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy idővel hazamegy a nő. De most már nem hallom szerencsére :)
2012. márc. 30. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Na de én most az írásodból egyrészt azt olvasom ki, hogy társasházban laktok, ahova csak úgy nem fognak betörni, hiszen a szomszédok hallani fogják és ha te nem, de ők fogják hívni a rendőrséget, másrészt bezárod az ajtót. Ez esetben csak akkor juthatnának be, ha dörömbölnek, amit meg szintén meghall mindenki. Ha a kulcsot benn hagyod a zárban, akkor nem fogják tudni megbütykölni egy hullámcsattal :)
2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A segélyhívás ingyenes. Legközelebb szólj a rendőröknek: ők kiteszik, igazoltatják, esetleg hazaviszik. Szerintem vele is jót tettél volna ezzel.
2012. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséget és a mentőket ingyen lehet hívni, bármilyen működőképes telefonról. Ha van rajta pénz, ha nincs. (07)
2012. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!