Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak vagy hallgassak?

Szóljak vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Hivatalosan 8éve nem dolgozom a férjem tart el.Igazából ez nem egészen igy van,5éve van egy stabilan működő "vállalkozásom" amivel keresek annyit hogy a fele háztartást fizessem,sőt néha ettől még többet is.

Erről senki nem tud,kivéve a családom de anyósék sem tudnak semmit és néha látványosan sajnálják a fiukat.Szemembe sosem mondták de tudom hogy zavarja őket hogy nem hozok pénzt a házhoz.

Már azon gondolkodtam hogy elmondom nekik.Már kezd nagyon idegesiteni hogy mindenki ferde szemmel néz rám hogy ingyenélő vagyok,pedig ez nem igy van,csak hát eddig nem mondtam senkinek.


2012. febr. 7. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel keresed a kenyeredet!
2012. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ez az,amiért eddig nem mondtam el...
2012. febr. 7. 12:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban mi se fogunk tudni megalapozott véleményt írni :)
2012. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

együtt laktok anyósékkal, hogy esetleg köze lenne hozzá?

Párod mit mond erről a dologról?

2012. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Párom nem mond semmit,kezdetben ő kért meg rá hogy ne szoljunk.

Meddőséggel kapcsolatod dolgot árulok,évekig nem lehetett babánk de anyósék ezt nem tudták,anyósom elég beteges és nem akartuk ezzel idegesiteni hogy milyen problémáink vannak.Ha akkor elmondom hogy ezzel foglalkozom rögtön rájött volna hogy mi a helyzet.

Most már megvan a baba,tehát nem lenne titok,és talán másként néznének rám,mert valljuk be ki szeretne olyan menyt aki évek óta egy fillért nem keresett.

2012. febr. 7. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én még mindig nem értem mi az a vállalkozás amit szégyellni kellene. Írd le és jobban tudok tanácsot adni.
2012. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
12:54,feletted leirtam az okokat.
2012. febr. 7. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Gyógyszer vagy mi az amivel sikerült a baba?Bocsi de érdekel a téma.
2012. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

12:54 vagyok, de én nem az okokat nem értem hanem azt hogy konkrétan mi ez a vállalkozás. Kicsit zavarosan írtad le.

Fogalmazz konkrétan pl. ( tudom hogy nem az ) de könyvelek, pincérkedem írok. Na valami ilyet várok.

2012. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Interneten keresztül kereskedem egy olyan eszközzel amivel meg lehet állapitani a termékeny napokat.
2012. febr. 7. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!