Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és nem...

18 éves fiú vagyok, és nem értem, hogy anyámat miért zavarja, hogy vettem 1 borotvát, és szeretnék megborotválkozni.18 évesen azért már eldönthetném, hogy szeretnék-e borotválkozni, nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 11:55
1 2 3 4
 21/31 fúróferkó ***** válasza:

"Ja, attól férfi a férfi, ha tiszta dzsumbuj,..."


Ja.

A nő meg attól nő ha szilikont tömet a mellébe,a szájába.Idősebb korában a hátára húzatja az arcbőrét.

A lényeg az,hogy senki ne úgy nézzen ki ahogy a megszületett,hanem egy kicsit alakítsunk rajta.

mert az "jön be"

2012. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Te nő létedre is szőrös vagy, mert úgy születtél? Egy férfi is lehet igényesebb, nem kell, hogy egy gorillára hajazzon.
2012. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Mire fel ez az idióta természetmánia már megint?Talán az életbe nem volt rajtad még smink?Vagy nem volt festve még a hajad?Nem igaz hogy ezek közül egyiket sem csináltad még.


Az igényes férfiak igenis szőrtelenítik magukat vagy fazonírozzák , semmiképpen nem hagyják meg az Amazonaszt amit te természetesnek mondasz.Arnold Swarzeneggert el tudtad volna képzelni szőrös mellkassal?Biztos hogy nem , pedig már nem fiatal.Nők milliói voltak oda érte pedig babapopsi simaságúra volt borotválva a mellkasa.És ő aztán férfi , nagyon férfias Arnold.

2012. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 fúróferkó ***** válasza:

A férfi nem attól lesz "igényes" ha férfi jellemzőket eltünteti és simabőrű,majdnem köcsögöt farag magából.

De ha figyel a tisztaságára ,a vasalt ingére,nem felkunkorodó gallérjára,jól megkötött nyakkendőjére ( ha éppen úgy kell öltözni),mindig tiszta cipőjére,akkor talán lehet igényesnek nevezni.

2012. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az én párom igényes és hozzátartozik az is, hogy ahol szőrösebb a kelleténél, ott eltünteti.
2012. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Édesanyád biztos a 60-as években él.Ma már mindenki szőrtelenít , mivel ez a normális.A túlzott szőr nagyon esztétikátlan és egy kidolgozott , izmos férfi felsőtesten kifejezetten kiábrándító.Én sem értem mi ez a hülye természet mánia , vannak nők akik a nemi szervüket sem szőrtelenítik még nem is fazonírozzák , ismerek férfit aki ezért dobta ki a barátnőjét mert teljesen szőrös volt neki , egy őserdő.Jogosan dobta a srác szerintem , én a helyében le is hánytam volna , tiszta igénytelen csaj lehetett.


Előző , Arnold S. férfias igen viszont ez ilyen mértékű izmosság már nem olyan szép szerintem.

2012. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valakinek az a férfias, ha csupa szőr a hím, de nekem konkrétan hányingerem van, amikor a strandon meglátok egy talpig szőrös férfit. Még a gondolata is riasztó.


Ráadásul nem egy 50 éves pasasról van szó, hanem egy 18 éves fiúról, a mai csajoknak ez kell és nem valami jeti.

2012. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

jah így már más tészta, azt hittem arcszőrzetről van szó,

bár azt se tilthatja meg, ha te le aakrod, amx nem tetszik neki.

2012. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem régen is voltak olyan pasik, akik nem voltak majomszerűen szőrösek.
2012. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindenki el tudja dönteni, hogy hol szőrtelenít meg mit.. nehogy már ezen is vitatkozzatok :D
2012. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!