Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szivassam meg a 13 éves...

Hogy szivassam meg a 13 éves tesómat április 1. -én? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ő milyen szívatásokkal készül,de és valami jó szivatást szeretnék neki,olyat amihez nem kell pénz.. ;) 13L
2012. márc. 31. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

keltsd fel jó korán h őt keresik siessen az egyik barátnője van itt. Én mindig ezt csináltam tesómmal,vicces volt pizsamában kómásan futott ki a lépcsőházba :D


off: jelentem h olyan válaszok jönnek amik nem a kérdéshez tartoznak! 9 válasz és egy olyan sincs ami a kérdéshez tartozik

2012. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Smullyan Raymond - Mi a címe ennek a könyvnek...


A mű előszavában leír a szerző egy történetet.

(nem tudom szóról szóra idézni, de azért megpróbálom a lényeget visszaadni.)


Egy ember reggel közli az unokaöccsével, hogy mivel ma április elseje van, meg fogja őt viccelni...

Nos egész nap dolga volt, így meg is feledkezett a reggeli ígéretről.

Este szólt neki a testvére (az unokaöcs anyja) hogy csináljon már valamit, mert a gyerek nem akar lefeküdni aludni, hiszen az ígéret szerint neki még van egy feladata.


Emberünk bement a gyerekhez és elbeszélgetett vele.

-Azt ígértem, hogy be foglak csapni, igaz?

-Igaz!

-De nem csaptalak be, ugye?

-Nem!

-Akkor viszont becsaptalak! :)


A legnagyobb "szívatás", ha valaki meg van győződve arról, hogy valaki átveri és ezért egész nap azt fogja figyelni, hogy hol a csapda!

Így lehet hogy még arról is megfeledkezik, hogy ő verjen át téged!


És ráadásul ez nem is durva szívatás! ;)

2012. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel rejtett számon de előtte dugd el a telefonját. Mire megtalálja tedd le.
2012. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha pizsamában alszik, varrd be a nadrág szárát alul, persze látnod kell amikor be akar bújni este.
2012. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fiú,lány? én az öcsémet úgy szivatnám meg,hogy kiderkorálnám a szobáját,táskáját összes cuccát Justin Bieberesre. És rávarrnám a táskájára stb :D
2012. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, hogy már elmúlt április elseje, de pl. az is jó ötlet hogy azt mondod neki hogy van valami a hajában vagy a hátán és ő megnézi, majd rájön h nincs is ott semmi :DD
2012. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tegyél a cipőjébe lekvárt :D
2013. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tegyél tojást az ágyába és feküdjön rá!!! :DD :PPP
2013. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tegyél a székére diót ,celluxal ragasz oda,és amikor leül akkor reccsen. xD
2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!