Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy egy...

Volt már olyan hogy egy fiúval/lánnyal Április 1. jöttél össze?

Figyelt kérdés
Szóval nem féltél attól hogy csak a srác ugratni akart? És aki nem volt, hogy vélekedik róla?
2011. márc. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, április elsején nem, de a jelenlegi párommal nov. 1-jén jöttünk össze, egy halloween jellegű buliban. Így az évfordulónkat mindig halottak napján tartjuk (jobban mondva az elseje még mindenszentek, de mi akkor megyünk a temetőre). Kicsit bizarr, de ez van.
2011. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az tök szupi lehet. :)) Sok boldogságot kívánok
2011. márc. 31. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! :)
2011. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen en a volegenyemmel. fodunk is valami bolondosat csinalni, hogy megunnepeljuk. amikor aprilis 1-en jelet adott, hogy osszjonne velem azt hittem szivat. nem is vettem komolyan vagy ket hetig. de mindig aprilis 1-tol szamoljuk szerelmunket
2011. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a Férjemmel április elsején ismerkedünk meg, ráadásul az interneten.

:)

Ez 5 éve volt. Még abban az évben úton volt az első Fiúnk,majd rá egy évre jött az Öcsike is.

Most várjuk a 3 babánkat!

Szóval, nekünk bejött.

Szerintem hallgas a megérzéseidre, nekem is azok segítettek, pedig átfutott nekem is az agyamon, hogy bolondok napja....tuti csak szórakozik, stb...

2011. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szándékozom kapcsolatot ki alakítani Április elsején. Csak érdekelt a válasz. Köszönöm megy a zöld kéz ;)
2011. ápr. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!