Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem figyel rám a férjem?

Miért nem figyel rám a férjem?

Figyelt kérdés
Mondok neki valamit,erre gondol egyet és a mondatom közepén hátat fordít és otthagy,mert vagy nem érdekli,amit beszélek,vagy eszébe jutott valami és ha nem csinálja meg rögtön,akkor elfelejti.Az meg hogy beszélek neki,kit érdekel.Megkértem,hogy vigyázzon a fiunkra,mert tanulnom kell.Ő inkább lefeküdt és elaludt,mert korán kelt.Jelzem,ugyanakkor keltem,mint ő,mellette még 2x voltam fel éjjel.Mikor ezt mondtam neki,nem szólt rá semmit.Ja,és amíg ő vezetett ma 2 órát,addig mi a fiammal elmentünk bevásárolni,megfőztem,kivasaltam,kimostam 2 adag ruhát,elmosogattam,játszottam a töpörtyűvel,kiszolgáltam a 2 fiút.De az,hogy esetleg én is kapjak valamit....Egyszer mondtam neki,de jó lenne,ha egyszer én is csak leülnék az asztalhoz és valaki csinálna vacsit,majdnem kiröhögött.Pedig kezdetben főzött nekem vacsit,kedveskedett.
2012. márc. 31. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkóság amit művel veled,már bocsi.Mindig ilyen volt?
2012. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Belekényelmesedett, látja, hogy te mindent megcsinálsz. Ezen kellene változtatni, illetve ha beszélsz hozzá, és otthagy, akkor először mondd meg neki, hogy ez bunkóság, legközelebb, ha ő mond valamit, te is hagyd ott, mondván, nem érdekel.
2012. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem,kezdetben nagyon jófej volt.de pár éve kifordult magából és nem tudom,miért.sokat dolgozott,fáradt volt.de néha úgy beszél velem,mint a barátaival.
2012. márc. 31. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
El van kényelmesedve, jól mondja az első. Megszokta, hogy mindent megcsinálsz. Persze te csak gondoskodó vagy, jót akarsz a családodnak, de a férjed megszokta és el is várja, hogy ez legyen a harci felállás. Komolyan beszélned kell vele, ha pedig nem segít, te se csináld meg. Majd észreveszi, te sem vagy robot vagy háziszolga.
2012. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartja fontosnak, hogy jól érezd magad.

Csak a saját kényelme számít neki.

2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
akkor viszont megkapom,hogy hogyan néz ki a lakás,retek van,lány létemre nem vagyok képes rendet tartani...ő nem csinálná meg,mert ő dolgozik.és nem tudom neki megmagyarázni,hogy attól,hogy itthon vagyok a gyerekkel,illetve voltam,nem arról szól,hogy egész nap fekszek és merengek a semmin.
2012. márc. 31. 19:26
 7/16 anonim ***** válasza:
ez egy t a h ó már bocsika...
2012. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azzal lehet megtenni, aki engedi. Az én párom is néha elengedi magát, de elkapom a grabancát és akkor minden visszaáll.
2012. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld rávezetni a dologra hogy neked is van tenni valód meg ö mással foglalkozik pl. dolgozik,és hogy ez is olyan fárasztó mintha dolgoznál vagy csak úgy van vele te többet pihenhetsz mert otthon vagy.
2012. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"néha elengedi magát, de elkapom a grabancát és akkor minden visszaáll."


Így is kell azt. Csak bátran...

2012. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!