Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem igazat mondhat?

Férjem igazat mondhat?

Figyelt kérdés

Éppen ma lett 40 éves,vártam haza nagyon,főztem finomat,a gyerekek is fel voltak készítve az ünnepre.

Aztán...mikor hazaért elmondta,hogy ma egy kerékpáros a járdáról egy teherautó takarásából kihajtott elé,az autónak minimális kis horpadása lett,de a kerékpáros fájlalta a lábát,a férjem kihívta a mentőket,majd azonnal ott voltak a rendőrök is.

Megszondáztatták(sosem iszik),nézték a féknyomot (40-el ment) és figyelembe vették,hogy takarásból elővigyázatlanul hajtott ki a kerékpáros ,azt mondták a férjemnek,hogy nincsen mitől félnie,mert a kerékpáros volt a hibás.

Adtak egy igazolást melyen alá van húzva ,hogy az ügyben szabálysértési eljárás indult,azt mondta a férjem,hogy majd küldik a papírt,hogy a kerékpárosnak olyan biztosítása van,hogy az autót ért kis horpadást fedezi a biztosítója.


Most lehet,hogy majd bíróságra kell járnia ?

Mert ő azt állítja,hogy a rendőrök azt mondták,hogy egyértelműen a kerékpáros volt a hibás és majd küldik a biztosítónak a papírt,hogy az autót megcsináltathassuk,nem beszéltek semmiféle bíróságról.

Hallotta amint a rendőrök odamentek a kerékpároshoz(már a mebtősök éppen vitték el) és megkérdezték tőle,hogy mi történt,azt mondta,hogy "nem látta az autóst,nem érzi magát hibásnak" .


2012. márc. 28. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg igazat mondott, miért viccelne ilyennel?
2012. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,miért merült fel benned egyáltalán, hogy nem mond igazat?
2012. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Felejthetetlen szülinapi élmény valóban,bíztos bestresszelt.
2012. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mert esetleg nem meri bevallani,hogy ez még nem egy rendezett dolog,hanem jól tudja,hogy bíróságra ,kihallgatásra kell járni.

A kerékpárosnak a lába fájt,elvitték a mentősök,ha sérülés van,akkor is,ha a másik fél tehet arról,hogy megsérült csak ennyi lenne nekünk,hogy majd küldik a papírt nekünk,hogy az autót meg tudjuk csináltatni ?


Alig egy ici-pici horpadás,szinte észre sem lehet venni,de a fiatalember lába lehet,hogy eltörött.

2012. márc. 28. 20:05
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne merné bevallani, ha valami olyan történt, amiben nem ő a hibás?
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezt nevezem bizalomnak. Mi köze a kérdésnek ahhoz hogy ti hogy készültetek a szülinapjára? Nem vágom.

Szabálysértés kb. olyan mint a tilosban parkolás vagy sárgán átmenés. Végül is mi a bajod? Hogy behorpadt a kocsi?

És? Örüljünk hogy nem ivott,nem 60al ment és hogy nem halt meg a bringás! Remélem azért ízlett neki a vacsi:)

2012. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a Kérdezőt. Persze, miután mindent részletesen bevallott a férjed, pont a végét fogja elhallgatni. Hazament szegény ijedten az eseményektől, és te még kételkedsz is a szavában. Szép.
2012. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Már előfordult,hogy azért,hogy ne idegeskedjek valamin elfedte egy kicsit a valóságot,amit később azért megtudtam persze.


Csak az érdekelt,hogy lehetséges e,hogy egy közlekedési balestnél így zajlódjanak a dolgok.


Valóban leírtam olyan információkat is,amiket felesleges volt megemlítenem.

2012. márc. 28. 20:18
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

èn voltam ilyen szituban.


elöttem a zebrán ütött el egy kislányt egy autós. megálltam, és a kislányt tartottam a sárbol ki (mrt zuhogott az esö), míg jött a mentö. Combnyaktörés.

Tölem a rendörök semmi de semmit nem kérdztek, pedig ott térdeltem a gyerek mellett, és fogtam a fejét.

Kislány kérte hívjam anyukáját, aki dolgozott, így saját mobilról hívtam aki így megtudta a számomat. Kislány tényleg úgy szalatt át a zebrán. A rendörök ott helyben a kislányt tették felelössé, mert kiszaladt a buszmegállónál. Majd anyuka nem tudta ezt helyre tenni és a kislány barátnöi is jól látták hogy zebrán ment a kislány, habár szaladt. eljárást hamar lezárták volna, de az anyuka nem bírt nyugodni és feljenetést tett. ùgy érezte hogy zebrán ment át a lánya, buszmegállonáll, és nem csak úgy rohangált az úttesten. Kb 2 év múlva hívtak fel a rendörök, hogy mit láttam. telejsen kiakadtam, mert már rég elfelejtettem. de azért amire emlékeztem elmondtam. majd még egy fél év múlva hívtak hogy helyszineljek (röhej 2,5 év után), de mivel külföldön éltem ekkor már, mondtam nem tudok menni, így engem kihagytak. mi lett nem tudom.


amit ajánlok, hogy férjed csak magának most írjon le mindent részletesen, ha kell rajzolja le mi történt ki hol állt. ha nem tartja magát feleösnek és tényleg minden így történt, akkor egy ilyen iromány+ rajz megörzi az emlékeket, majd ha feljelenti a biciglis estleg akkor emlékezni fog minden mozzanatra, ne hogy 2 év múlva abíroságon (elötte úgy sem kerül oda) bezavarják mert nem emlékszik már rendesen. Amúgy ha a biciglis nem tesz feljelentést akkor ennyi volt.

2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Húha 2 év múlva!


Itt azért más helyzet volt,mert anékül,hogy rendesen meggyőződött volna arról,hogy jön e valaki kihajtott a forgalomba a járdáról,nem zebránál,ráadásul egy zárt teherautó mögül.


A rendőrök sem neki adtak igazat és még ő tenne mégis feljelentést ?


A férjem szerint a kerékpárost meg fogják bírságolni biztosan.


A rendőrök jó pontnak számolták el,hogy a férjem nem ivott,lassan vezetett a féknyom alapján,ő hívta egy percen belül a mentőket.

2012. márc. 28. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!