Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Békülés szempontjából egy...

Békülés szempontjából egy nagy csokór rózsa jó ötlet lenne? Vagy ez már túlzottan befolyásoló és manipulatív lenne?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A nők mindig elalélnak egy nagy csokor virágtól, főleg, ha rózsa, ráadásul vörös is, mert ez a szerelem jele.
2012. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ miért kérsz bocsánatot. Ha megcsaltad a párod akkor kevés, ha "csak" mondjuk durván beszéltél vele, akkor jó. Én legalábbis örültem neki mikor a barátom így kért bocsánatot. Akkor elég, hogy ha nem halálos bűnt követtél el.
2012. ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem nem csaltam meg.nem is beszéltem vele durván,csak rosszul alakúltak a dolgaim és elég elviselhetetlen voltam,de nem beszéltem vele csúnyán.
2012. ápr. 1. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem meg fog hatódni :)
2012. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Bocsánatot kell kérni, megbánni bűneid és utána adni neki virágot.
2012. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem szakítottatok,akkor jó ötlet!
2012. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vágtam már ki bocsánat kérő virágot,mert nem arra volt szükségem,hanem arra,hogy elgondolkodjon azon,amiket a fejemhez vágott.Virág repült,megsértődött,de másnapra rájött,hogy miért állt a bál.Ha nem vagy nagyon ludas és máskor is kap spontán virágot,akkor megteszi a hatását.
2012. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.Ha olyan volt a bántás, hogy nekem nagyon fájt, akkor egy csokor virággal nem tudnál megvenni!azt kéne látnom, hogy igazán, valóban megbánta az illető.Akkor békülnék.De ha a kezembe nyom egy hatalmas csokrot, és ezzel elintézettnek tekinti, akkor röpülne a virággal együtt.
2012. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádnám és azonnal a karjaidba ugornék a helyében. Szerintem egy próbát megér, bár a női lélek elég rejtelmes.
2012. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, amikor már a virág is kevés. Abban az esetben, ha olyat követtél el ellene, amit már nem tud és nem akar megbocsájtani. Tapasztalat..
2012. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!