Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy terhes vagyok,...

Kiderült hogy terhes vagyok, jó ötlet megtartani ebben a helyzetben? 20/L

Figyelt kérdés

Mire megszületne már bőven 21 lennék, párom 24 éves jelenleg. Több mint 2 éve együtt vagyunk. De mindketten külön a szülőkkel élünk még.

Ő dolgozik már 5 éve, én viszont 1 hete fejeztem be végleg az iskoláimat. (érettségi+ okj tanfolyam)


2012. márc. 21. 11:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem mi adjuk a választ meg neked, hogy mit tegyél, hanem neked a pároddal kell döntést hozni, hogy mit szeretnétek.
2012. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%
Ebben az esetben én megtartanám. A fiú fizetéséből, a te segélyeidből, plusz egy kis szülői segítséggel biztosan össze tudnátok kötlzöni egy kis albérletbe.
2012. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nektek kettőtöknek kellene eldönteni.Párod mit mond?

Miért éltek még a szülőkkel?

2012. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de ezt neked kell tudnod. Úgy érzed készen állsz az anyaságra? Megvannak a megfelelő anyai körülmények? Szülők mit szólnak, tudják egyáltalán? Össze tudtok költözni? Gondolom nem akarsz a szüleid nyakába rakni egy "korai" unokát.
2012. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
"anyagi körülmények" bocsi
2012. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeretné ő is. Viszont a szüleim ellenzik nagyon.
2012. márc. 21. 11:40
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Összeköltöznétek?
2012. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Albérletbe tudnánk költözni. Ezt már régóta terveztük is. Csak a babát nem igazán..

Szüleim szerint én magam is gyerek vagyok még amiatt hogy nincs semmi munkaviszonyom....és féltenek hogy barátom elhagy bármikor...és miből fogok megélni stb.

2012. márc. 21. 11:42
 9/38 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs hol laknotok,a párod keveset keres,akkor felelőtlenség a gyerekkel szemben is megtartani. Talán azért is ellenzik a szüleid,mert nem akarják ők eltartani az unokájukat.

A végzettségeddel nehezen találsz munkát,főleg,ha megtudják,hogy terhes vagy. Utána évekig nem vesznek fel kisgyerekkel sehova.

Azt kell eldöntenetek,hogy tisztességesen fel tudnátok-e nevelni? Egy kisbaba nem csak aranyos,de nagyon sokba kerül még 18 éves koráig.

2012. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Te is úgy jársz majd, mint a barátnőm. Nagy szerelem, gyerek, aztán most egy elhízott, depis lány. Alig járta ki a sulit, odaköltözött a palijához, aki a szüleivel él. Megszületett a gyerek, eleinte minden szép és jó, cuki baba, stb. Aztán az apa rájött, hogy még fiatal a gyerekneveléshez. Az anya úgyszintén. De a te dolgod. Én 21 vagyok, de amíg nincsenek meg a megfelelő élet és anyagi körülmények, addig nem akarok gyereket. Úgyhogy teszek is ezért, hogy ne legyen...
2012. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!