Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit tegyek? Helyre...

Szerinted mit tegyek? Helyre hozhatom még?

Figyelt kérdés

A testvéremmel nagyon ritkán beszélünk.

Ha mégis akkor csak vitatkozunk.

Nem tudunk kibékülni pedig egy házban lakunk.

Próbáltam vele normálisan beszélni, de mindig vitába fulladt a dolog.

A vitáknak nem volt előzménye, egyszer csak elkezdődött...

Mit tegyek?


2012. ápr. 1. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ő 17

Én 18

2012. ápr. 1. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is van egy kishúgom s mi is állandóan nyúztuk egymást,amin csak lehetett,ha értelmes ha nem,de összekaptunk.Mára én 24/ő 23 a legjobb barik lettünk

Szerintem még fiatalok vagytok,lehet köztetek probléma,hogy irigy mert te már nagykorú vagy,vagy egy szép csatt amit ő akart előbb megvenni,tök mindegy,ez majd idővel szépen elcsitul.Próbálj meg közös programokat csinálni,vagy egy csajos estét,mi mindig azt csináltuk.Néztünk egy jó filmet,kilakkoztuk a körmünket,és a többi ment magától.

2012. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként ha a vita az ő részéről indul meg,akkor nyugodtan kérdezz rá hogy: neked tulajdonképpen mi bajod van?Rosszul esik,hogy ilyen vagy velem.
2012. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!