Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontott kapcsolatom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontott kapcsolatom hogy hozhatom helyre?

Figyelt kérdés

Sziasztok !most lesz 7 éve,hogy ismerem, Kezdetben úgy ismerkedtünk, hogy legyen belőle egy kapcsolat, fél év ismerkedés után összejöttünk ( általános 6. :) :) ) majd kisebb szünetekkel 8.fél éve kb. vége lett mert hibáztam ( konkrét okot nem tudok most írni )

mai napig jó barátok vagyunk, s mindent tudok róla, s ö is rólam, így gondolom ( mert játszottunk olyat, "kérdez felelj " felváltva kérdeztünk s őszintén válaszoltunk rá " vegyes kérdések voltak, szex-et beleértve, s elég sokszor volt a téma is. Szinte minden nap beszélek vele. Van egy olyanom, hogy eltűnök... volt hogy egy hétre s nem beszéltünk. okokat nem részletezném, lényeg, hogy nem akartam megbántani ezért kitaláltam "hamis dolgokat" ebből szoktak viták lenni " leszoktam ez eltűnésröl" A nagy problémát az jelenti, hogy nem vagyok a szavak embere, s ez nagy problémát okoz ketönk közt. Úgy érzem, hogy szeretem bár ezt nem hiszem,hogy értené, hisz nem nagyon tudtam bizonyítani,elhitetnivele " hisz eltüntem néha napján"

annó mikor együt voltunk. nem nagyon mertem kezdvezményezni,t pl csók, még a kézenfogva sétálást is ö kezdvezményezte ( égö nem égö így volt )

Idövel szájrapuszit "beválaltam" nememlékszem, hogy ö kezdvezményezet volna vagy én, de megtörtént.kapcsolatunk 1x azért szakat végbe mert nem nagyon beszélgetünk s nem is talákozgatunk,de valamenyi idö után újra együtt voltunk. amint elöbb említettem a beszélgetés nem megy nekem, azért volt a sok csend mikor még a szobájában is voltam, volt, hogy játszottunk ( ne gondoljatok rosszra :) ) gépen, vagy ép az ágyán kötekedtünk egymásal, itot kisebb közeledés úgy éreztem ( ekkor már legalább 1 éve nem voltunk együt ) épp most is vele beszélgetek csodálkozom, hogy most elég jó a beszélgetésünk "van téma " szeretném ezt a kapcsolatot kettönk közöt rendbe tenni. de annyit agyaltam azon, hogy hogya legyünk együtt, mig elégé megromlot köztünk a kapcsolat. nagyon seretem ezt a lányt, barátilag s mint nőt.

Légyszives, aki ezt elolvassa, ne húzzon gúnyt belőle, őszintén leirtam itt köztetek"idegenek közt" segítségeteket várom nem a negativ kritikákat, tudom hibáztam, elég sokat, kezdvezményezés,beszélgetés s az eltünésekel. De mind ezt rendbe akarom hozni s egy boldog komoly kapcsolatot létesiteni. Aki tud hasznos tanácsokal elátni, idősebb tapasztalt emberk véleményét várom ! fiatalok véleméynét is várom amint azok hasznosak s hasonlo élményben"tapasztalatokban volt részük "

Remélem az lány akiröl szó van nem fogja elolvasni , mert rájön ki is irta ezt valójában, s ha netalán elolvastod te kis angyalka, légyszives tegyél úgy. mintha else ovlastad volna. legalább is nekem ne mond el, hogy elolvastad, rossz lenne :/


2011. jún. 15. 14:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jött egy üzi, hogy mutassam meg a lánynak ezt úgy ahogy van. Jó ötlet? Érdemes ? Szerintem, csak hülyének fog nézni, s hogy nem tudom megoldani a problémát.
2011. jún. 15. 14:24
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ? Segítsetek.
2011. jún. 15. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen mutasd meg!
2011. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Más vlmi ?
2011. jún. 25. 18:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Nehogy megmutasd!
2011. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat legyél vele, kedves legyél hozzá, és lássa, hogy megváltoztál. Nem fog hip-hop menni, de ha kitartó vagy, sikerülni fog. Én szurkolok nektek ;D 14/F
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18
2011. jún. 25. 19:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a problémád. Jó a sok körítés, sokat megtudunk rólad, hogy milyen lehetsz, de nehéz kihámozni, hogy mit is szeretnél.


Azt hittem, hogy egy tinilány vagy. A bátortalanságod, a tehetetlenséged, a részletes, szemléletes emlékek leírása erre engedett következtetni. Van valami férfias vonásod egyáltalán? Az, hogy így ki kellene hámozni a szövegből a kérdésed, az is arra vall, hogy nő vagy.


Ha nem te határozod meg a kapcsolat szintjét, ha nem lépsz úgy, ahogy akarsz, ha félsz cselekedni, akkor max. irányítani akaró nők állnak majd le veled, de ne hidd, hogy az neked jó lesz!

Ennek a lánynak szerintem meg egy gyerekszerelem voltál, most meg maximum egy barát. Ő szerintem nem ragadt le úgy a múltban, és a kamaszos érzelmekben, mint te.


Ja, jól számoltam, 19 év körüli vagy?

2011. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem kamaszos szerelem....
2011. jún. 25. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!