Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen felfogás ez? Hogy...

Milyen felfogás ez? Hogy képes valaki így lenézni embereket?

Figyelt kérdés
A csaj apja mindenkitől tiltja a lányt, akinek a sulis átlaga nem üt meg egy szintet, vagy netalán nem gimis hanem mondjuk szakközepes vagy szakmunkás,nem készül rangos egyetemre, stb. Szerinte megalázó ez a tanultaknak. Ettől már hányingerem van!
2012. ápr. 2. 08:35
 1/7 A kérdező kommentje:
ehhez hozzátartozik, lehet valaki akármilyen alak, ha az átlaga megvan, akkor apukánál már nyert ügye vanl
2012. ápr. 2. 08:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, egy agyoniskolázott sznob az apuci.Nos, pontosan ő az, akinek a társaságában (tanultságtól függetlenül)megalázó lenni.
2012. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg az apuka is valami oknál fogva egyszer munkanélküli lesz, majd látni fogja, mit tud kezdeni a kemény-táblás diplomájával, vagy diplomáival.

Majd akkor rájön, hogy nem a diploma teszi az embert emberré, kell ahhoz valami más is.


Ha teheted, kerüld el, ne menj a közelébe, és ennyi.

Ha viszont a saját papádról írsz, kérdezd már meg tőle, hogy a saját szüleit (a te nagyidékat) is a diplomájuk alapján ítéli meg? (Lehet, hogy a nagyiéknak nincs is diplomájuk!!)

2012. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy valaki elvégez egy egyetemet még nem lesz zseni... (max egy szakirányban) sok olyan embert ismerek aki PhD-n van de életképtelen....
2012. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm apjáról van szó, akivel ezek miatt sajnos nem tudok olyan jó viszonyt fenntartani mint lehetne, lévén én egyszerű munkás leszek az ő szemükben...
2012. ápr. 2. 09:26
 6/7 A kérdező kommentje:
és igazából a társadalmi rangokkal van a baja. én a senki, minimálbérrel nem érhet fel az ő kicsi kis lányának a majdani orvosi fizetésével...
2012. ápr. 2. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ez volt a helyzet. Bőven elmúltam már 20 mikor bemertem mutatni az akkori páromat otthon a szüleimnek.Még úgy ahogy normálisan viselkedtek,diplomás volt stb...De tudom, hogy még ő sem felelt meg nekik!Már előre félek, hogy megint hány év fog eltelni,mire bemutatok nekik újra valakit!Komolyan szégyellem a családom ez miatt :S
2012. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!