Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőknek mit illik vinni?...

Szülőknek mit illik vinni? Többi lent

Figyelt kérdés
Tavaszi szünetbe megyek a barátnőmhöz, és majdnem egy hétig náluk leszek. Igazából a szüleivel még csak egyszer találkoztam elég hosszú időt :D de gondoltam ha akkor nem, most illene vinnem valamit nekik. Mi lenne a megfelelő? Mindketten 40körüliek, barátnőm 17, én 20.
2012. ápr. 3. 15:39
 1/10 A kérdező kommentje:
A szülei hívtak meg amúgy, m amúgy is picit messze lakunk egymástól, és h ilyenkor legalább hosszabb időt tudunk együtt lenni, nem csak 1-2napot.
2012. ápr. 3. 15:40
 2/10 mmT ***** válasza:
bonnbon, bor, virág
2012. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%

Szia!


Az anyukanak vihetsz egy doboz Raffaellot, vagy mondjuk egy markasabb tusfürdőt. Apukanak pedig egy finom bort, ha dohanyzik akkor szivart :) Amikor az èn párom jött ezeket hozta, anyaéknak nagyon imponált ez a kedves gesztus. remelem segitettem :)

2012. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bőven elég egy bon-bon és egy pezsgő vagy bor, ha testvére van neki is valamilyen csoki és kész. Nem kell nagy dobra verni! :)
2012. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amikor én mentem az anyukájának bonbont, az apukájának pedig egy üveg bort vittem és szerintem ennyi bőven elég. Az anyukának esetleg vmi szép virágcsokrot
2012. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszi mindenkinek. Akkor maradok a bonbonnál, és az üveg italnál *.*
2012. ápr. 3. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Tusfürdőt nehogy vigyél, azt illetlenség vinni...


Valami édesség, egy üveg ital tökéletesen megfelel, ha messze utazol akkor cserepes virág, a vágott elhervad addig. Barátnődnek is vigyél olyasmit, mint az anyukájának.

2012. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is az édességet javaslom, párom is azt hozott anyának:-). Sajnos, apámat nem ismerhette már, mert másfél éve, hogy meghalt, de anno fehérbort kapott:-). De barátnődtől kérdezz rá, hátha ő is édesszájú, vagy esetleg szeret olvasni:-)
2012. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tusfürdőt nem akartam vinni :) Tényleg jó lesz a csoki, v ilyesmi az anyujának, apujának meg egy üveg ital. Anyuja tudom h szokott nasizni szval azzal nem nagyon lövök majd mellé *.*
2012. ápr. 3. 16:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy üveg Jim Beam volt apujának, anyujának meg egy nagy dobozos merci csoki.
2012. ápr. 11. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!