Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se lehet lány és...

Szerintetek se lehet lány és fiú között igazi CSAK BARÁTSÁG?

Figyelt kérdés

van egy fiú barátom és mindenki azt hiszi hogy tetszünk egymásnak azért mert sokat vagyunk együtt

mit tegyek?


2012. ápr. 3. 16:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Már sok ilyen kérdés volt,és sok válasz is jött,hogy igenis van fiú-lány barátság.

Nekem több mint 20 éves hű barátom van.Együtt nőttünk fel.Ő volt a tanúm az esküvőnél.A lányom keresztapja is.Mai napig igaz barátok vagyunk.A család is összejár.A feleségét is nagyon szeretem,ahogy ő is a férjemet.

2012. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem lehet,
2012. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon sokáig hittem benne,utána rájöttem hogy nincs!

8éve megismertem egy fiút és nagyon jó barátok voltunk. Mindent megtudtunk egymással beszélni,de soha nem közeledett egyikünk sem. Nekem nem is állt szándékomban. Aztán lett egy szerelme,és én a lánnyal is összebarátkoztam. Szerettem mindkettőjüket! Szerencsére a lány 1percig sem volt rám féltékeny,pedig nem 1x volt hogy a fiú nálam aludt(ő tudta),de megbízott bennünk!

És én soha nem éltem vissza a helyzettel! Közben nekem is voltak kapcsolataim. Eljártunk hármasban,ha volt valakim négyesben bulizni,szóval minden jó volt.

Aztán a fiúnak kezdett megromlani a kapcsolata a lánnyal,és egy este be vallotta nekem hogy szerelmes belém! Én már valahol éreztem,de akkor is hideg zuhanyként ért a hír! Soha nem jöttem össze vele. Most már nem is tartjuk a kapcsolatot,de a "volt barátnőjével" igen!

2012. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Akik azt írják nem lehet: akkor egy biszex embernek egyetlen barátja sem lehet?
2012. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom

nekem sok "barátom" vallott már szerelmet

onnantól kezdve már nem tudtam barátként nézni rájuk, nem tudtam velük beszélgetni ami nagyon fájt de akkor se ment

2012. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt 15 évig egy fiúbarátom. Soha semmi nem történt köztünk ami nem barátságkategória. Hozzám meg a férjemhez járt haza mert árva volt, nálunk aludt sokszor, egyidősek is voltunk. A férjem soha nem volt féltékeny, nem is volt oka. Szóval van ilyen. Lehet hogy kevés, de a kivétel erősíti a szabályt.
2012. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Hát nálam pont fordítva lett... "összejöttem" egy sráccal (de csak egy csók erejéig) aztán olyan jó barátok lettünk, hogy azt hittük, ezt semmi és senki nem szakíthatja meg. Ahan nem hát. Csak a srácnak volt egy barátnője, és az iszonyat féltékeny volt, egy darabig kiállt mellettem a srác, de aztán engedett a lánynak és így én kerültem "lapátra" mint barát. Azóta elvagyunk, de nem az igazi, mindig ott van az előttem, hogy akkor mi volt. Azóta már nincs együtt a lánnyal és mi se találtunk egymásra újra mint két barát. Pedig higgyétek el tűzön vizen át együtt voltunk,olyan jóban lettünk.. Csak hát sajnos a zöldszemű szörny erősebb volt. Mai napig bánt. De megmondtam neki, az bánt a legjobban, hogy nem állt ki mellettem akkor amikor kellett volna. :( Nem kértem hogy forduljon szembe a lánnyal, de legalább igazságos lehetett volna......:( (uhh most felkavartak a régi dolgok, előjöttek az emlékek)
2012. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
17:15-ös vagyok bocsi a kérdésre viszont nem válaszoltam... Szerintem van fiú-lány barátság, csak az a kérdés, hogyan kezdődik, vagy esetleg hogy végződik.... Igazi barátság lenne-e amint látod az egyik válaszoló megírta, náluk van. Csak az a baj, hogy ez nem mindenkinél válik/jön be. :)
2012. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Hát szerintem nem létezik!

Nekem is volt ilyen nagyon jó fiubarátom de a vége az ágy lett! :(

Azóta nagyon keveset beszélünk,vagyis én nem igazéán szeretném!

Pedig olyan jó volt vele dumcsizni! :)

2012. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
na igen ez a baj :( szerintem is van. de van egy fiú barátom aki bevallotta hogy tetszem neki és azóta nem birok rá barátként nézni.
2012. ápr. 3. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!