Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amerikai fiú és magyar lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikai fiú és magyar lány. Webkamera. Lehet ez igazi szerelem?

Figyelt kérdés
2hónapja egy netes pókerasztalnál ismertem meg Jasont. 25éves,amerikai,csodaszép csokifiú. Intelligens, kedves, baromi jó humorral megáldott srác. Első két hétben csak irogattunk egymásnak,de utána webkamerával beszélgettünk. Már az első pillanatban levett a lábamról. Hosszú átbeszélgetett esték után kibökte,hogy bár furcsa és nem tudja hova tenni az érzést,de nem tudja nélkülem elképzelni az életét. Valentin-napra ajándékot kaptam futárszolgálattal. Teljesen beleszerettem, ahogy ő is belém. Augusztusra vett nekem repülőjegyet amerikába. Mit gondoltok erről?
2012. febr. 20. 09:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
74%
Majd akkor jöttök rá mi is ez ha már ott leszel. 1 próbát megér
2012. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%

Arra azért figyelj, hogy a repülőjegy retúr legyen!!!!


Mondjuk én tutira nem mennék ki. Nem lehet tudni, hány lányt futtat már kint.


Vagy túl sok filmet nézek? De azért egy kicsi legyél bizalmatlan, nem szeretnélek a TV-ben látni, hogy eltűntél.

2012. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, azért légy óvatos. az érzésről meg majd tényleg akkor fog kiderülni, hogy micsoda, ha személyesen találkoztok.
2012. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
és te hány éves vagy?
2012. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

én 23 vagyok!és rettentő gyanakvó vagyok!mindig mindenben látom a rossz kimenetelt is!nem vagyok egy föld felett lebegő buta liba. De látom őt minden nap, kocsiban, vásárlás ésmunka közben, főzéskor a konyhában!Miért érné meg egy helyes,okos, vicces fiúnak szédíteni egy lányt és kifizetni neki egy 900dolláros bármikor beváltható retur jegyet? Amit majd csak fél év múlva válthatok be? miért éri meg macit és csokit küldeni "I love you,ever and after" felirattal?

Egyszerüen nem látom benne a rosszat, sehol sem. Nincs bennem az a kis hang. Nála nem érzem.

2012. febr. 20. 09:54
 6/47 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha netes pókeren meg webcamon ismerkedsz, akkor azért annyira gyanakvó nem vagy... Ez nem feltétlen baj, csak tény.


Mégis hogy láthatod "minden nap, kocsiban, vásárlás ésmunka közben, főzéskor a konyhában!" ???

Bekamerázta az egész lakását, munkahelyét, életét?!


Nekem ez akkor sem valós ismeretség. Nem elképzelhetetlen, hogy az legyen belőle, de egyelőre csak a webcamon át neked mutatott énjét ismered...

2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%

És arra nem is gondoltál, hogy azok a képek nem is őt ábrázolják, hanem egy XY oldalról szedte le valakinek a képét. Nekem már az gyanús, hogy egy repülőjegyet küldött az "ismeretlen" szerelmének. A szüleid, ha elengednek nem igazán szerethetnek.

Egy kicsit gondolkodj optimistán vajon kinek érheti meg ennyi pénzt kifizetni csak úgy. Hát annak, aki több pénzt vár az üzlettől.

5 évvel ezelőtt gondoltad volna, hogy a volt hadügyminiszter lánya is ilyennel foglakozik? Hát nem. Ha belőle nem néztük ki, akkor mit várhatunk egy vadidegentől.


Amúgy nekem mindegy mit csinálsz, csak majd jusson eszedbe ez a pár hozzászóló, aki le akart beszélni, amikor majd egy szobában leszel bezárva!


Jó utat!!

2012. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
nem ismerkedés céljából játszom pókert hanem azért mert történetesen imádok pókerezni és elég jó pénzeket szoktam nyerni, de ez most nem érdekes. Az hogy egy alkalommal egy nagyobb összeget kaszáltam és rámírt hogy gratuláljon nem egy "társkereső oldal"-on való beszélgetés. És úgy láthatom, hogy Iphone4el mászkál, amin fut egy olyan chatprogram amivel lehet videóbeszélgetni.
2012. febr. 20. 10:06
 9/47 A kérdező kommentje:
zseniálisak vagytok!:D
2012. febr. 20. 10:07
 10/47 anonim ***** válasza:
0%

A véleményünket kérdezted.


És egy kicsit örülhetnél, hogy így ismeretlenül is féltünk.

2012. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!