Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjon...

Mit tegyek, hogy elfogadjon az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk kezdete óta jóban vagyok párom édesanyjával, ha náluk vagyok, sokat beszélgetünk, meg néha sms-ben vagy telefonon is beszélünk. Én úgy tudom, hogy kedvel engem, eddig azt is mutatta felém, de amikor a párom felhozta neki, hogy eljegyzésen gondolkodunk, majdnem rosszul lett. Mi baja lehet velem?
2012. ápr. 3. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Így van ez...:D Amíg barátnő státuszban vagy,nem fenyegeti a veszély,hogy elveszti a fiát képletesen.De az eljegyzés az már más tészta...:D
2012. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Semmit.

Én is ugyanettől rettegek. Mondjuk mi még annyira sem vagyunk, hogy telefonon beszéljünk...egyébként meg úgy tudom szeretnek...de egy eljegyzéstől szerintem rosszul is lennének, pedig az következik...:D

2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem veled van baja hanem azzal hogy elveszitheti a kicsi fiát.

Nálunk ez volt apósommal,anyós egyből elfogadott.

Semmit nem tudsz tenni,majd idővel jobb lessz.Engem aposóm az esküvönk napján nyilvánitott családtagnak holott akkor már 3éve együtt voltunk és 2éve együtt is éltünk.

2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is 5 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk, szóval sejthette, hogy ez lesz belőle. Akkor nem tehetek semmit? És eljegyzés után utálni fog?
2012. ápr. 3. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van baja, csak hirtelen mellbevágta hogy mostmár TÉNYLEG felnőtt a fia és saját családot alapít. kis idő alatt lecseng a dolog ne aggódj
2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi az én anyósomnak a pótlánya vagyok, mégis vágta az arcokat mikor bejelentettük az eljegyzést.

De kb. 3 nap alatt visszatért minden a rendes kerékvágásba, bár picit irigykedik a gyűrűmre :D

2012. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!