Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdekel engem, hogy a...

Miért érdekel engem, hogy a párom szakítás után lejárat a családja előtt?

Figyelt kérdés

Eddig(éveken át) soha nem beszélte ki a magánéletünket.

de most már annyira nem szeret szerintem és annyira a végét nézi a kapcsolatunknak, hogy nem egy alkalommal, járatott le olyanokkal pl az édesanyja felé, hogy én csak idegesítem őt, vagy olyannal a tesója felé, hogy ha elmerek szívni még egy szál cigit, kidob, vagy családi összejöveteleken fennhangon kiakad, hogy hülyeségeket beszélek, amikor pl próbáltam viccelődni, hogy nem kell engedély a horgászáshoz, mert pl ezért nem mennek horgászni a tesójáék, mert nem akarják kiváltani.Az egy dolog, hogy ezzel besültem, de a párom még fennhangon meg is jegyzi, lenézve engem. nos ilyesmik mennek mostanában. amik eddig soha, vagy mx 1-2x előfordulva.

Nem tudom mitől változott meg párom ennyire mitől lett zsarnok, és mitől utál. de úgy néz ki, szakítanunk kell, csak még egyikünk sem tudja megtenni.


nekem miért esik pluszba rosszul, hogy lejárat? miért érdekel engem az ő ismerősei, meg családja, hogy mit gondolnak rólam? miért van még egy okkal több, hogy fájjon nekem vmi?


2012. ápr. 3. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Becsüld magadat annyira hogy nem hagyod hogy megalázzanak és dobd ki ezt az bunkó alakot. Ha őt már idegesíted akkor kiszeretett belőled, vagy bele szeretett másba.
2012. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert másoktól függ az önbecsülésed, olyan emberektől, akik egy rakás szar..vasgombát sem érnek, hozzád képest.


Nézd, mindig az csinál magából végsősoron hülyét, aki kitergeti másoknak a saját intim titkait, csak azért, mert halálra van sértődve. Úgy viselkedik, mint egy kiscsoportos ovis.


Ha a párod már csak ex, akkor a családja is ex. Ne foglakozz velük. Természetes, hogy a család ilyenkor úgyis amellé áll, aki a családba tartozik.


Gyászold meg ezt a kapcsolatot és keress egy mésik pasit, másik családdal. Velük foglalkozz, ne "elmúlt idők árnyaival".


És nem ártana az önbecsüléseden emelni, hogy ne mások szemében keresd magad, hanem tudd, hogy ki vagy és mennyit érsz.

2012. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm


szépen leírtad

2012. ápr. 3. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Remélem, segített az, amit írtam.

2012. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!