Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szakít veled és azt...

Ha valaki szakít veled és azt mondja, továbbra is szeretne az életed része lenni, akkor mire gondol?

Figyelt kérdés

Ti mondtatok már ilyet vagy nektek mondott valaha ilyet bárki?

Nem a szexre gondol, ez egész biztos. Mégis akkor mi a célja vele?

Nem pár hónapos kapcsolatról van szó hanem több évesről.


2012. márc. 30. 15:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
én legalábbis nem akartam soha az exekkel tartani a kapcsolatot és elvileg ő sem... ezért nem értem
2012. márc. 30. 15:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem csak arról szól, hogy jó pasi/jó nő és jókat dugtok, akkor miért csoda, ha a szakítás után továbbra is beszélgettek?

Én minden exemmel jóban vagyok, mert a kapcsolatunk emberileg is jó volt, nem is értem, mi értelme annak a kapcsolatnak, ami után te jobbra, én balra.

2012. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert így nehezebb továbblépni. sosem akartam az exemmel barát lenni...
2012. márc. 30. 15:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Ismerem a demotiválós marhaságot és kb így érzek én is. Olyan érzésem van mint akit betesznek éppen a polc aljára tartalékba...
2012. márc. 30. 15:42
 6/18 anonim ***** válasza:

Én ezt egy 4 éves kapcsolat végén mondtam.


Kihűlt a kapcsolat,már nem voltunk jó páros,és a céljaink sem voltak már azonosak.


De mint embert szerettem,szerettem volna az élete része maradni,ha barátok nem is,azért tudjunk egymásról.

De végül nem lett belőle semmi.

2012. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

vagy még érez irántad valamit, vagy csak annyira szeretett, hogy nem akarja hogy teljesen elszakadjatok egymástól.

mi is próbáltuk, nem jött be sajna:/ nem nagyon lehet így továbblépni

2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nemcsak az ex, hanem bárki, akire potenciális partnerként tekintesz, de mégsem az, akadálya lehet a továbblépésnek. Ha viszont ezen túl tudsz lépni, akkor nem akadály. Valaki le tudja zárni a párkapcsolatot úgy, hogy ebből ne legyen gond, más nem. A két emberen, és a kapcsolaton múlik. Ha emberileg továbbra is fontos a másik személy, meg lehet adni erre az esélyt.


Természetesen a B változat is lehetséges. Nyitva akarja hagyni a visszautat.

2012. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak enyhíteni akarja a te fájdalmadat.Nem gondolja komolyan!
2012. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül ő keresi a kontaktot. Érdekes viselkedés, nem tudom mire vélni.
2012. márc. 30. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!