Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen csak nekem jelent...

14 évesen csak nekem jelent gondot, hogy a szobámon harmónika ajtó van?

Figyelt kérdés

Kicsit zavaró,mert szeretnék egy kilincsel csukható, és záras ajtót,mivel sokszor van olyan kedvem, hogy sírni szeretnék, és gyakorlatilag, tesóm barátnője mindig itt van, másik tesóm barátnője, egész hétvégén.. Soha nem tudok egy kicsit magam lenni, valaki mindig beront, persze elhúzza az ajtót, kopogni minek, csak had szóljon... Zavaró,mert elkezdődőtt ez a 'Ne zavarj, magam szeretnék lenni' korszakom. Kicsit gátol ez az ajtó féleség ebben. Mivel 1 fürdőszoba és egyben WC van, ami persze kulcsos, oda nem bújhatok el, mert az 5-6 ember közül valakinek épp akkor kellene bemennie, mikor épp kisírnám magam.


Ilyen ajtó egyébként, és nem szeretem:


[link]


14/L


2012. ápr. 3. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Írd ki hogy kopogj paraszt!
2012. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mónika az egy női név, a szobád ajtaját harmonikának hívják, rövid o-val. :)


Egyébként teljesen normális, amin ki vagy akadva, szólj a szüleidnek, hogy ezen jó volna változtatni. A harmonika-ajtók egy részének van zárja. Ha pedig végképp nem megy, sírj akkor, amikor egyedül vagy a lakásban, vagy vonulj el valahova.


A kopogásra pedig rá lehet szoktatni az embereket. Kérd meg, úra és újra, hogy kopogjon, aki be akar jönni hozzád.

2012. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok. Az én szobám ajtaja is egy ilyen csodálatos találmány :I Nálunk helytakarékosság miatt van ez, mert egy normális ajtó nem férne el. Nálam is mindenki beront, marha idegesítő, meg tudlak érteni. Én valószínűleg nemsokára átköltözhetek tesóm szobájába, de még nem ment bele a cserébe :) Neked pedig csak azt tudom javasolni, hogy várj. Várd meg amíg anyukáddal tudsz erről beszélni. Vagy valamelyik bátyád nem akar segíteni megvalósítani azt a baldachinos ötletet? Esetleg nem tudtok valahonnan szerezni egy ajtót?
2012. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Harmónika mint hangszer hosszú Ó nem? Bocsi ha nem de ha úgy ejtjük ki hogy Harmonika akkor olyan fura, nekem.


Utolsó: Nekem kicsi az ajtó magassága, és csak ez fért ide be.

2012. ápr. 4. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!