Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam 1 gyerekkel....

Egyedül maradtam 1 gyerekkel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A feleségemmel összevesztünk, lehet hogy nem is fogunk kibékülni. Kiment a nővéréhez külföldre (megbeszéltük) de nem tudom meddig lesz ott. A gyerek (1 éves) velem maradt de azt hittem, hogy kicsit könnyebb lesz. Néha valamiért elkezd sírni, hiányzik neki az anyja de ezzel nem tudok semmit csinálni. Ilyenkor megölelem, adok neki puszit meg ilyenek sír még egy kicsit és utána abbahagyja. Jól kijövök a gyerekekkel de annyira még nem értek hozzájuk így néha nem is tudom hogy mit akar. A munkámat megoldottam, úgyhogy általában délután 3-tól másnap hajnalig vele vagyok de rendesen lefáraszt. Kicsit rossz gyerek. Halott vagyok hétköznap, péntek vagy szombat este általában passzolom anyáméknak és szórakozok egy kicsit. Nekem ez egyedül nem nagyon megy. Anyagilag mindent meg tudok neki adni, de ez kevés. A szüleim/barátaim dolgoznak meg nekik is van saját életük, nem akarom őket piszkálni. Hogy tudnám megoldani?

Bocs ha úgy írtam mint egy 10 éves de már félig alszok.

31/F


2012. ápr. 3. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Belefogsz jönni! Nyugi!

A lényeg, hogy legyen egy napi rutin kialakítva amit megszok a gyerek és no problémo!


A sírásra is rájössz. Kiéleződsz rá és tudni fogod mi mit jelent.

2012. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
milyen anya a feleséged, ha itthon hagyja az 1 éves gyerekét :/
2012. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el megéri foglalkozni vele, neki csak te vagy és nem fogod megbánni. Nem lesz mindig 1éves.
2012. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hibáztatom, ez most sajnos így alakult.
2012. ápr. 3. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, merre laksz? Nincs szükséged esetleg néha egy bébiszitterre? :)
2012. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1évesen rossz??:))Tudod hány anyuka maradt egyedül 1 vagy több gyerekkel?Még se halnak meg,se hétköznap se hétvégén:)A gyereked, tehát bírnod kell.Szegény kisgyerek,hamar le koccolta "anyuka"
2012. ápr. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, az apuka sem haldoklik, csak fáradt, és hidd el, hogy az egyedülálló anyukák is fáradtak egy gyerekkel, és ha nem lenne a legtöbbnek mániája, hogy mindenki más képtelen a gyerekükre jól vigyázni akkor még a segítséget is elfogadnák.
2012. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!