Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom mit tegyek. Nem is...

Nem tudom mit tegyek. Nem is kérdést akarok itt kiírni, hanem csak megosztani a gondomat, végső kétségbeesésemben. Egyedül maradtam két gyerekkel, az összes hitel az én nyakamban maradt. Mi a megoldás? Van egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig kihúztam valahogy, spóroltam, rakosgattam, de már nem tudok többet. Még idáig tudtam fizetni a hiteleimet, de egy-két hónap és vége mindennek. A bankok nem segítenek. Fizetni akarom, de nem fogom tudni, senkihez nem tudok fordulni. Biztosan el fogják tőlünk venni a házat, az utcára fogunk kerülni. Tudom, azt kérdezik sokan, hogy internetem bezzeg miért van. Azért, mert hűségidő alatt ezt sem mondhatom fel, és ez a gyerekeké. Becsületesen dolgozom, 15 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen. Mit tudok tenni, hova tudok fordulni? Valaki kilábalt már ilyen helyzetből? HOGYAN?
2011. márc. 22. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek én is így vagyok. Én már csak azt szeretném ha végre túl lennék mindenen. Már feladtam én sem tudom mi ebből a kiút. Mindig becsületesen éltünk de sok értelme nem volt, most meg már fizikailag is tönkretesz a gond. Ha gondolod írj beszélgethetünk.
2011. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Adjátok el a házat, költözettek albérletbe, egy lakásba...ennyi....jobbat nem tudok. Ha az emmber nem tudja fizetni, fenntartani, nem muszáj saját házban élni...nekem sincs, mégis megvagyok.
2011. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanebben a helyzetben vagyunk.Két gyerekkel hazaköltöztem az anyámhoz,a lakáson jelzálog amit közösen nyögünk a semmiből,gyerektartást egyenlőre nem kapok még mindig biróságon vagyunk,melót nem találok,a számla befizetéseink akadnak,itt vannak a gyerekek akiknek nem mondhatom,hogy nincs,szóval nem tudom mi lesz....
2011. márc. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

interneten nézd meg az önkormányzatod honlapját, van sokféle segély, támogatás, meg van adva mennyi egy főre eső havi jövedelem mellett lehet ezeket igényelni, gondolom egy fizetésből 3 főre csak beleestek a támogathatósági határba

nálunk pl csak a lakásfenntartási támogatást 12ezer havonta, de még van rengeteg féle, mindenképpen nézd meg, és ha lehet igényeld meg akár mindet!ne foglalkozz azzal ha támadnak miatta idegenek, a segély azért van hogy a szociálisan nehéz helyzetbe kerülteket segítsék!

2011. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom nem vagyok egyedül, ez nem vigasztal, de legalább nem támadnak, hogy vessek magamra. Ugyanis nem a saját hibámból kerültem ilyen helyzetbe, hanem egy rossz párkapcsolat miatt, és mire észbekaptam, már csak a fizetnivaló maradt. Nagyon sokszor van úgy, hogy felkelni sincs kedvem reggel, de aztán erőt veszek, és megpróbálok valami szépre gondolni, arra, hogy talán a mai nap jobb lesz, és mindennek örülni, csak egyre nehezebb. Erősnek tartom magam, nem panaszkodok, csak belülről ez már kezd felőrőlni. A ház eladó egy ideje, de nem lehet tudni mikor fog elkelni. Azt tudom mondani, majd lesz valahogy. Élünk.
2011. márc. 24. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerektartást azonnal add be a biróságra.Igy is elfog húzódni,azért igyekezz.Ha az exed nem tud,vagy nem akar fizetni,addig az állam megelőlegezi,mivel két kis gyerekkel ne maradhatsz gyerektartás nélkül.Aztán a férjeden majd elporolják,ne aggódj.
2011. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!