Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkeresnétek a helyemben?

Megkeresnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel nagyon jóba voltunk, de nagyon elmérgesedett a viszonyunk, és nagyon összevesztünk, azóta nem is beszéltünk (fél éve).

Nem áltatom magam, mert tudom h már sose leszünk legjobb barátok, de utálom ezt a helyzetet, hogy semmit se tudok róla, egykor meg majdnem minden nap beszéltünk.

Sokszor elfelejtem hogy már nem vagyunk jóba, olyan sokáig ő volt a legjobb barátnőm.

Sajnos önbizalomhiányban szenvedtünk, és mindig jobbak akartunk lenni a másiknál. Attól félek, hogy ő még mindig inkább utálkozni akar, és nem fogadná a közeledésem.

Szerintetek megkeressem, és ha igen mit írjak neki?


2012. ápr. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keresd meg, egy próbát biztosan megér az a sok emlék. Írd neki, hogy rég beszéltetek utoljára, szívesen találkoznál vele, ha ő is akarja.
2012. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki levelet, de csak őszinte érzelmekkel, gondolatokkal. De számíts arra is, hogy ő nem akar már barátkozni. Nem feltétlenül azért, mert haragszik rád, de nem akar kapcsolatokat, új közössége van, begombolkozó, nem akar lekötöttséget...te megpróbálhatod.
2012. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra számítok, hogy nem akar kapcsolatot, mert elég sok sérelem volt köztünk, én se akarok már vele ugyanúgy összejárni csak egy normál beszélőviszonyt.

Attól félek, hogy vissza se ír, vagy csak vmi sértegetést, mert hallottam, hogy szid másoknak.

2012. ápr. 4. 19:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2012. ápr. 4. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, írd, hogy azóta sokat értél, változtál, s benned csak a szép emlékek maradtak meg, kívánj neki kellemes ünnepeket, és hogy egyszer összefuthatnátok, vagy beszámolhatna, hogy mi van vele!

Ne szabadkozz, hogy esetleg megbántottad, pláne ne, hogy ő téged. És a labda az ő térfelére kerül, tőle függ, mit tesz vele:) Te megpróbáltad, s megnyugszol, hogy ő MÉG nem jutott el a megbocsátáshoz:))

2012. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez tényleg jó megoldás :)
2012. ápr. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!