Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nem tudom, hogy a felsoroltak...

Nem tudom, hogy a felsoroltak közül melyik kérdés-válasz vonatkozik a használati díjra (ha van olyan). Megkeresnétek és lefordítanátok nekem?

Figyelt kérdés

Válaszokat köszi!


Az oldal címe: [link] 6:23:42 PM&cr=1


2011. febr. 9. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Downloadok ingyenesek. Csak be kell lepned, nem kell software-ert vagy szolgaltatasokert fizetned.

Are there any per-download fees?

None, whatsoever. Once you become a member there are no further fees for software or service. We present everything conveniently to you as every aspect of our service is aimed to help you obtain maximum enjoyment.


DE, aztan itt irja, hogy igaz, hogy software ingyenes, de online segitsegert, es online tanitasert fizetni kell, amig tag vagy itt.

I thought the software was free. Why am I being asked to pay?

The software is free. You are paying for the online help and support and the online tutorials for the lifetime of the membership.

2011. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekikezdtem a regisztrációnak, de ott v.mi összegeket sorol fel menüpontokban. Akkor a regisztráció nem ingyenes. Külön magát a regisztrációt nem találtam meg, csak úgy, ha a Download Nowra kattintottam, és ott különböző szervereket sorolt fel.
2011. febr. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!