Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 30 évesen késő...

Szerintetek 30 évesen késő beállni felszolgálónak?

Figyelt kérdés
Építőiparban dolgozom jeleleg,bár elég jól keresek,de pincérként többet kereshetnék és talán annyira nem megerőltető a dolog.Szerintetek érdemes váltani?
2012. ápr. 6. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom milyen külföldön, és itt is vannak jó helyek, de sajnos én elég rosszul jártam. 18 évesen nem vettek fel egyetemre, elmentem pincérkedni, fél év alatt teljesen tönkre ment a térdem! Az én főnökömék folyamatosan a nyakunkon ültek, nem ülhettünk le soha. 160 cm, 48 kg lány létemre naponta iszonyat súlyokat mozgattam meg, plusz eszméletlen sokat lépcsöztem( alagsori volt a konyha) Fél év után otthagytam az egészet a francba, a végére éjszakánként már rugdostam annyira fájt a térdem.

Ez csak az én példám volt, de mivel az építőiparban dolgozol, gondolom meg van az állóképességed hozzá, plusz nyelv+kinézet, így tuti nem lesz baj. Sok sikert!

2012. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egyik: a vendéglátásban sokszor kell 12 órázni, vagy ünnepnapokon is dolgozni.

másik: a helytől függ, hogy egyáltalán többet keersnél e vele, mint az építőiparban

harmadik: ilyenkor családalapítás kerül előtérbe, tehát külföldre kimenni,vándoréletet élni, nem szerencsés már 30 évesen

2012. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

előző sztorno


előző voltam...

2012. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!