Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám nem...

KerekErdő kérdése:

Mit csináljak ha anyám nem köszönt fel a szülinapom on?

Figyelt kérdés
..
2012. ápr. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
te se köszöntsd fel
2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

rakd az asztalára a személyid és a naptárat.

fogalmam sincs mit csinálj. semmit nem írtál. együtt laktok? hány éves vagy? egyébként milyen a kapcsolatotok?

2012. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

köszöntsd fel, köszönd meg, hogy megszülettél.

(én mindíg felköszöntöm a saját szülinapomon)

2012. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél egy szál virágot, és köszöntsd fel te, megköszönve, hogy megszült téged.
2012. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oda se neki, majd eszébe jut. Ma van a szülinapod? Mert akkor boldog szülinapot:)
2012. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy véletlenül nem köszöntött fel. Pár éve az én szüleim is elfelejtették dél körül jutott eszükbe :D De oda se neki :D
2012. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nálam is volt ilyen. Jól meglepődtem, mert mindíg reggel ötkor hívtak. Anyukám 20 évig bosszulta, hogy egész éjszaka "kínoztam" XD

A 21.-nél egyszerűen napot tévesztettek.

2012. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyémet apám felejti el,de minden egyes évben.tudom,hogy szeret meg minden,szóval nem csinálok belőle ügyet...

Tavaly éppen buliba készülődtem,mikor megkérdezte,hogy hová megyek meg kikkell,mondom egy nappal hamarébb volt xy-nak szülinapja,mint nekem ,így közösen bulizunk...Akkor döbbent le,hogy megint elfelejtette :)

2012. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elfelejteni egy ilyen közeli családtag szülinapját? Oké, hogy rohanó világban élünk, de nem tudom felfogni, mikor az ember saját szülője ELFELEJTI, hogy a gyereke mikor jött a világra. Névnap még oké, a sajátomat se tudom, na de azért szülinap..durva és legfőképp szomorú.
2012. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát elég szar volt, és köszi aki felköszöntött :) Hát vettem egy, két példált...De végül eszébe jutott :) köszi midnent :)
2012. ápr. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!