Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy manipulátor és...

Anyám egy manipulátor és kikészít teljesen! Mit lehet tenni egy ilyen szülővel és egyáltalán mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
Anyám egy született manipulátor,egyfolytában azt nézi hogy milyen hangulatban vagyok és szinte ráhangolódik mint valami pióca.Mást már nem tudok mondani,amilyen a lelki hangólatom úgy idomúl hozzám mint egy kiskutya,ha jó kedvem van akkor beszól és próbál lehúzni,ha rossz kedvem van,akkor azt mondja be vagyok savanyodva.Egyáltalán hogy jön ahhoz hogy az én hangulatomat kritizálja vagy becsmérelje?Egyszerűen nem birom felfogni az észjárását.Mire jó ez neki vagy miért csinálja?
2012. ápr. 2. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen gonosz:(Örülj neki,hogy nem az apád,az sokkal sokkal sokkal rosszabb.Egy nőnek nincs akkora fizikai ereje.A férfiak ezért félelmetesek.
2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne törődj vele ha beszól akkor (röhögd ki) ne vedd magadra azt amit mond
2012. ápr. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonló problémáim, de egyszer kifakadtam és elmondtam hogy elegem van ebből...hagyjon engem békén ha nincs más dolga akkor csak engem piszkálni akkor szóljon már pakolom a cuccaimat és már otthon sem vagyok. Azóta néha napján kiabál egy sort,de annyi....semmi több!Azóta teljesen jó a viszonyunk.
2012. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!