Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt úgy, h véletlenül összeke...

Volt úgy, h véletlenül összekevertél vkit a pároddal?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát. Egyszer egy táborban voltunk az exemmel, még jóval fiatalabb voltam. Sokat együtt voltunk, aztán be kellett menni mert vmi csoportos foglalkozás kezdődött és körbe kellett állni. Sötét volt én meg fáradt voltam és még a barátomról ábrándoztam. Meg kellett fogni a mellettünk levő kezét és én meg mindenáron úgy akartam megfogni a fiú kezét, aki mellettem állt, ahogy az emberek a párjuknak szokták. Nem is figyeltem csak nem értettem miért akarja, amolyan barátian megfogni (szóval nem egy ujj enyém, egy ujj tiéd stb..). Kicsit ciki volt, de aztán kapcsoltam...
2012. ápr. 7. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyszer nagyon hiányzott és minden bőrkabátos fickóban őt láttam... borzalmas volt.


Egyszer meg levágatta a haját és azt hittem más férfit nézek a páromnak, de közelebb jőve megláttam, hogy mégis az enyém. :D

2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg nekem van egy fiú barátom aki hasonlít rá stílusban ahogy beszél meg a viselkedése. Nem egyszer majdnem le "szívem"-eztem :D
2012. ápr. 7. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy nagy bevásárlóközpontban voltam,mondta,hogy Ő is menni fog a szüleivel...Vásárolgatok,egyszer csak látom ,hogy éppen betér egy másik sorba...Nagy vigyorral megyek utána,megpöckölöm a vállát,közben már nagy örömmel köszönök is,erre megfordult én meg azt hittem hanyatt vágom magam :D Hát nagyon nem Ő volt,de annyira hasonlított rá,még a pulcsija is olyan volt,mint ami a barátomnak is van...Phu,égés :DNa azóta jobban megnézem az embereket mielőtt integetek :D
2012. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Boltban a mellettem álló férjemnek akartam egy puszit adni (közben a polcot néztem, őt perifáriában), amikor hátrahőkölt, akkor vettem észre, hogy egy hasonló magasságú és alkatú férfi került mellém és sikerült neki lenyomnom egy puszit.

A férjem kissé arrébb állt és éppen két tejföllel a kezében könnyesre röhögte magát a mutatványomon.

2012. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Valahogy úgy voltam, ahogy az utolsó. Bevásárlóközpontban voltunk, láttam a szemem sarkából, hogy a férjem jön kicsivel mögöttem, tolja a kocsit, én meg, ami a kezemben volt, beleraktam a kocsiba... Hátrafordulok, egy pasi meg csak nézett rám, az, aki a kocsit tolta, ésa ki nem is a férjem volt...
2012. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy padon alvó részeget néztem a páromnak(haj, ruhái mind stimmeltek), aztán odamentem ébesztgetni és akkor láttam, hogy ez a pasi egy 10essel több, mint az én szerelmem.De egyszer engem is összetévesztettek egy lánnyal, hátulról ölelt meg egy srác és üdvözölt, aztán mikor megfordultam, akkor esett le neki, hogy hopp ez nem talált és kért elnézést, majd még hozzátette, hogy hátulról olyan Ágikásnak nézek ki.:D
2012. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyszer egyik osztálytársam is mondta h nicsak itt jön a Lili és közben meg nem is ő volt. Mondjuk igaz h ikrek voltak a csajok de azért kínos lehet h nem ismered meg a barátnődet :)
2012. ápr. 7. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom barátjáék házában voltunk egy hétvégén. Akkoriban még hosszú haja volt a páromnak. Volt velünk egy másik hosszúhajú srás, aki amúgy is hasonlít a páromra, a haja pláne. Reggel amint jöttem le, látom a párom a földszinten alszik az ágyban. Csak azon csodálkoztam, miért jött le. Hirtelen ráhuppantam az ágyra, mire a másik srác álmából felriadva kérdezte, hoy normális vagyok-e?:S :D
2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tóalmási strand, barátnőmmel játszottunk a fürdőző emberek között... irányba "benéz"-ott a barátnő, háttal! na akkor egy kis meglepi: le a víz alá...evez...úszik..evez..evez..felbukkan, megmarkol...és azzal a mozdulattal felemel, és szó szerint beleb*sztam a vízbe, utánna meg is nyomorgattam szerencsétlent a víz alatt...lassan felúszik, én meg nézek ki a fejemből: egy totál idegen csaj volt...:DDD

barátőm meg kb. 2 méterrel tőle kis hijján meghalt a röhögéstől...:DDD

2012. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!