Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt a környeze...

Ismertek olyan párt a környezetetekben, akik 17-18éves korukban, tehát fiatalon megismerkedtek, később összeházasodtak, majd később ennek válás lett az eredménye?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 23:49
 1/9 opeles válasza:
91%
Igen és olyant is akik még nem váltak el, sőt szerintem sose fognak.
2012. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen, ahogy olyanokat is, akik 20-30-40 évesen házasodtak, majd válás lett a vége. Nem ezen múlik.
2012. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én nem ismerek.

Csak olyat, aki

1. nem házasodott össze és úgy vált szét,

2. aki nem házasodott össze és még együtt van,

3. és olyat, aki összeházasodott, és nem vált el.:)

2012. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyet ismerek. A csaj 16 évesen ismerkedett meg a sráccal, 19 évesen terhes lett (ezt onnan tudom ilyen pontosan, hogy két hónap különbséggel szültünk), még terhesen esküvő (ez idáig azért elég szokványos), két évvel később elváltak, utána összejött másvalakivel, megint terhes lett, megint esküvő (ekkor a lány 23 éves volt), aztán ettől a fickótól is elvált. Hm, hát kétszer ugyan azt összehozni... Elnézést, ha kicsit rosszindulatúnak tűnök, lehet, hogy az is vagyok, de az illető hölgy volt az, aki valami iszonyat lekezelően beszélt velem, mert én házasság nélkül merészeltem szülni. Hát, ha ő "merészelte volna", akkor most már két válást spórolt volna meg magának.
2012. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Nővérem 17 évesen találkozott a pasival 19 évesen terhes lett házasodtak 20 évesen váltak :(

Mielőtt bárki beszólna nem vagyunk cigányok a tesómat is próbáltuk észre tériteni mert mindenki előre látta hogy ez lesz de a szerelemtől elszállt az agya.

2012. ápr. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Ez nem kór kérdése! Nem attól függ, hogy valaki együtt marad e párjával vagy sem, hogy hány évesen házasodtak. Bár ha a statisztikát tekintjük a fiatalon házasodók között több a válás. Sajnos magam is ezt a csoportot erősítem. Első nejemmel mikor megismerkedtem 16 voltam ő 14, lényegében két évvel később kezdtünk járni. Húsz voltam mikor feleségül vettem. Két gyerek és 6 év házasság után mentük szét. Nejem bepasizott, mikor visszatért dolgozni gyes-ről. Kimaradozott, nem jött haza, adósságot csinált, én kitettem a szűrét. Évekig bulizgatni járt utána, amit nem tett meg tizenévesen. Talán ez hiányzott neki.

Második nejemmel 8 éve vagyunk együtt és remélem még sokáig, talán örökké. :-)

2012. ápr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem a kor kérdése valóban....

Ismerek én is olyant akik összejöttek 16 évesen, most 21 évesen válnak...

De ismerek olyant is pl. magunkat, akik sosem fognak szétmenni. kb 17 éves korunk óta együtt vagyunk, több mint 5 éve és bármi volt, eddig mindig megoldottuk, a kapcsolatunk csak mélyebb lett. Ez az érettségen múlik és azon, hogy mennyire szeretik és tisztelik egymást, de azon nagyon.


22-L

2012. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerek... kb. 15-16 évesen jöttek össze, együtt voltak évekig majd összeházasodtak elég fiatalon, kb. 20-21 évesen. Elváltak pár hónapja, marakodnak mindenen, utálják egymást és a másik családját. :S most a húszas éveik végén járnak.
2012. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleimet. Egész fiatalon ismerték meg egymást aztán 18 évesen összeházasodtak, abban az évben meg születtem és kb 2 év múlva elváltak...
2012. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!