Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom csak TV mellett tud...

M.Andy kérdése:

Párom csak TV mellett tud aludni, Én nem tudom Magam kipihenni! Nem jól hall és hangos a Tv. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Akár Nekem..ha szól a Tv,hogy tudjak aludni?! Akár Neki,hogy hallja a Tv-t és Én is tudjak pihenni! Nagyon Szeretem Őt..nem szeretném,ha ez a dolog a kapcsolatunk rovására menne! Sajnos ha nem pihenem ki Magam,nem bírom a 12órázást... Minden választ előre is köszönök!
2012. ápr. 9. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A normális, ha nem megy a tévé alvás közben. Nézze előtte. Vagy költözzetek külön szobába, mert így tönkre fogsz menni.
2012. ápr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy neki füllhalgató a TV-hez, vagy neked füldugó az alváshoz.
2012. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A tévén elalvás pusztán egy rossz szokás. Amikor már érzi, hogy álmosodik, kapcsolja ki a tévét, vagy állítson be egy max 30 perces elalvás időzítést. Tévézés helyett olvasson. Lefekvés előtt igyon meg egy pohár kalcium-magnéziumos italport, ez remek álmosító. Este eddzen, akkor hamarabb elalszik. Vannak továbbá remek agykontrollos technikák elalváshoz (képzeletben 100 emeletes házon lemenni a földszintre miközben emeletenként számolsz 50 lépcsőfokot; körbe X-es technika, stb).
2012. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
HA más megolast nem találtok, akkor aludjatok külön szobában. Ettöl még nem megy tönkre a kapcsolat, sokkal inkább attól, ha nem tudod kialudni magad.
2012. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Először is ki a tévét a hálóból. (soha nem értettem aki ott tévézik)

ha nem megy időkapcsoló

2012. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Füldugó vagy neki fülhalgató?



Amúgy azt, hogy nekem, neki, én, szeretem, őt, magam NEM ÍRJUK NAGYBETŰVEL!!! Mi ez az új dili mostanában, hogy minden második szót nagybetűvel írtok, mert az megtisztelő??

2012. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtehetitek, aludjatok külön szobában! Én képtelen vagyok hosszabb távon egy szobában, pláne egy ágyban aludni bárkivel is, 1-1 éjszaka még belefér, de ha mindennap kéne, nem tudnék pihenni. Nekem kell a saját tér, ami csak az enyém és nem fér bele más, akármennyire is szeretem az illetőt. Mégis tökéletesen működik a házasságom úgy, hogy külön szobánk van. Nem törvényszerű az, hogy a házasoknak kötelező a közös szoba és a franciaágy.
2012. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is van a hálóban tv.Én nem tudok úgy aludni,hogy tévézik mellettem,olyankor megkérem hogyha sokáig akar még tévézni,menjen át a nappaliba tv-t nézni.Nincs ebből semmi,ha megkéred,mert te így nem tudsz pihenni.
2012. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Apàm is ezt csinálja!!! Volt h mikor kissebb voltam vele aludtam, mikor észre vettem, h el aludt, akkor kikapcsoltam õ meg felriadt èr ràm szòlt, h mire kapcsoltad ki én nézem, pedig aludt. Nem tudom anyám, h birja, tuti kitenném tvstõl a szûrét!
2012. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Le leszek pontozva, de én is csak TV-vel tudok elaludni, pusztán azért mert szó szerint rettegek a sötétségtől. Éjszaka gyakran felébredek, olyankor mindig vissza kell kapcsolnom, hogy megnyugodjak és visszaaludhassak (mindig beállítom az időzítőt). Tehát ez nem biztos, hogy egy rossz szokás. Ellenben bemész a patikába ott lehet venni füldugót, illetve DM-ben kapsz ilyen szemfedő izét :D probléma megoldva. Viszont nem ártana rákérdezni, hogy miért csak úgy tud elaludni. Kell e neki az a TV az elalváshoz, vagy csakúgy úgy hagyja?
2012. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!