Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim pick up 2008 mennyire...

Eheim pick up 2008 mennyire hangos? Lehet mellette aludni? 54 literbe jó?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább 2010, és nem hangos.
2011. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hangos de nagyon kevés, felejtsd el. Nekem is az volt a 60 as hoz és csak szenvedés volt, ellepett az alga pedig nem volt túltelepítve. Aztán kicsit mérgemből is vettem egy 2213 at, na ez most kiválóan működik. De én időközben növényessé is akarom alakítani úgyhogy nekem kellett volna előbb utóbb egy külső.
2011. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakori vízcserével elegendő lehet. Egyébként valóban nagyon csendes szűrők, hosszú távon is. Hangját sem hallod.
2011. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt adják az aksihoz, akkor milyet vegyek mellé még?
2011. nov. 2. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát két szűrő fölösleges egy ilyen akváriumba, csak a helyet foglalná és a látványt rontaná. Ha 2008-asat adnak hozzá, akkor heti rendszerességgel szigorúan be kell tartanod a 30 százallékos vízcserét.
2011. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!