Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele? FONTOS!

Mit kezdjek vele? FONTOS!

Figyelt kérdés

Napok óta szinte folyamatosan sír, úgy érzi hogy a kapcsolatunk kezd kihűlni, és hogy én is megváltoztam. Én ezt nem érzem, csak fáradt vagyok és ezért vagyok kicsit más,de ezt mondtam is neki. Holnap lesz a születésnapja, szeretett volna egy telefont, de a szülei nem igazán tudnak neki venni... Emiatt is szomorú, alig mosolyog. Tegnap szerveztünk programot, akkor jobb kedve lett. 9 hónapja vagyunk együtt.

18F


2012. ápr. 9. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
A csajom*
2012. ápr. 9. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Majd felnőttök.
2012. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sejtettem... Hagyd egy kicsit pityeregni. Magába fordult, valami bánthatja amiről nem tudsz, de tutkó nem konkrétan a bunkfon miatt.
2012. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát így nehéz tanácsot adni. tavasz van, egy formásabb vitaminhiány is tud ilyen rossz állapodba hozni.

ha meg fog neki jönni, etess vele egy kis lencsér vagy babot, csodát tud művelni

ha sápadtka, egy jobb vitamin feltölti néhány nap alatt

ha sokat stresszelt mostanság, magnézium, szója lecitin, kálcium


ha fogalmad sincs, akkor te nyomj be dupla adag vitamint, és rukkolj ki valami széppel, ha van elég stex, egy különlegesen szép nagy csokor is megteszi, meg egy szép szerelmes szavas üdvözlőlap, aztán valami közös program. lehet az egy maratoni három ds mozizás is, bármi, amit mindketten szívesen csináltok


egyébként tényleg ilyenek a nők. ha nincs meg az odafigyelés, úgy érezzük, h el fog hagyni...


lehet, ha őszintén elmondod, mért vagy fáradt, és kényeztetésre lenne szükséged, a csalszinak ott a feladat, és saját maga helyett veled fog foglalkozni...

2012. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Ácsi!


Mit kezdjek vele? - szól a kérdés.

Hát ha neki az a baja,hoyg napok óta más vagy vele, akkor talán ha tenni akarsz valamit, légy olyan, mint régebben. Bizonyítsd,hoyg nem hűlt ki ez a kapcsolat. Fáradt vagy?

Na és? ha most gáz van köztetek, akkor szed össze most te magad, és rángasd ki ebből a pocsék hangulatból, és majd ráérsz fáradtnak lenni máskor.

Ha tényleg tenni akarsz valamit, akkor ezt tedd!!!

Szedd össze magad.


Látod: tegnap programot szerveztél: jobb kedve lett.

Hát szervezz ma is és holnap is! Tegyél le valamit az asztalra, hogy működjenek a dolgok.

2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
holnapra veszek piát és csinálok egy kis hangulatot.. vennék neki telefont is,csak nincs annyi pénzem:/
2012. ápr. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!