Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincsenek igaz...

Mit tegyek, ha nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok pár emberrel, de nem nevezném őket barátoknak, mert szinte csak bulizni járunk együtt, meg nagyon ritkán találkozunk hétközben. Igazából mindenkinek csak akkor vagyok jó és csak akkor keresnek, ha épp nincs más, szóval kihasználnak... De nem értem miért, kedves vagyok, megértő, humorom is van. Persze, tökéletes sem vagyok, meg biztos az én hibám is ez az egész, de azért nagyon rosszul esik.

17/L


2012. ápr. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Őrizd meg a jó tulajdonságaid, és lesznek. A jó barátsághoz 2 ember kell. Te még nem találtál olyat, de ne egyik napról a másikra várj csodát. Az ilyesmi lassan alakul ki.
2012. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem várok egyik napról a másikra csodát, csak már annyira szeretnék egy olyan barátnőt, mint amilyen mindenki másnak van:)
2012. ápr. 9. 19:27
 3/6 Tactical ***** válasza:

Nem biztos, hogy a te hibád, lehet hogy egyszerűen nem megfelelő emberekkel vagy körbevéve.

"kihasználnak" - Nem ismerem a kapcsolataidat az ismerőseiddel, de ne feltételezd rögtön a legrosszabbat. Persze az se lenne jobb, ha nem vennéd észre.

Inkább próbálj olyan körökben ismerősöket/barátokat szerezni, amiben igazán meg tudsz nyílni.

Ui: Az írásod alapján aranyos is vagy! :)

2012. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Az a nagy harci helyzet, hogy komolyabb ember vagy, az olyanok pedig kisebbségben vannak ebben a korosztályban. 1-2 év múlva, ha mész fősulira, egyetemre, vagy dolgozni, ott már értelmesebb emberekkel fogsz találkozni, akikkel már érdemi barátságot is köthetsz.
2012. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy komolyabb vagyok, mint a korombeliek úgy nagyáltalánosságban. Csak sajnos az egyetemig még van 2 évem, szóval így nem valami fényes a helyzet.
2012. ápr. 9. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem még olyanok sincsenek, akikkel bulizni járhatnék, pedig 1-2 az évben úgy elmennék...


Van egy nagyon jó fiúbarátom, de ő messze lakik, illetve vannak sulis haverok (kb 3..), meg van a barátom.. :)


17/L

2012. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!