Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Sok haverom van, de olyan ember nincs akire számíthatnék. És ez olyan rossz érzés ,hogy mindenkinek van egy barátja akivel eljár stb, mindig számíthatnak egymásra, és nekem nincs ilyen...
2012. febr. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem... Van néhány "barátom", de nekikse merek elmondani semmit... Erre jó a napló, azt hiszem.
2012. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el a dolgon. Melyik haverod tudnád elképzelni igazi jó barátodnak? Ha találsz ilyet, akkor igyekezz elmélyíteni a kapcsolatotokat. Ha nem, akkor próbáld meg kitalálni, miért választasz mindig rossz embereket magad köré és mi a gond.
2012. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az elmélyítéses dolog ott elbukik ,hogy csak akkor vagyok "jó" ha engem hívnak és megyek, de ha én hívom őket akkor általában lemondják (99%)
2012. febr. 6. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna:/:(
2012. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el olyan helyre barátot szerezni,amit szeretsz csinálni. pl. könyvtárba,edzeni,stb. Biztos találnál valakit aki ugyanolyan mint te,és megbízhatnál benne,ha már ugyanott vagytok,biztos hasonlóak is vagytok. :) Egyébként kereshetsz ellenkező nemű barátokat. Én lány vagyok,de sokkal több fiú barátom van,és bennük sokkal jobban megbízok mint a lányokban. ;)
2012. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!