Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem 28évesen nőként se...

Majdnem 28évesen nőként se családdal, se férjjel, se jól kereső állás, önálló egzisztenciával (pl lakás), nyelvtudás nélkül bukott ember vagy?

Figyelt kérdés

Ne kíméljetek ! Egyetlen egy előnyöm a külsőm ,na nem vagyok bombázó de jó alakom van és dekoratívnak tatnak, még egy dolog, van affinitásom a művészetekhez. Viszont tanulni képtelen vagyok ..


Mik a kilátásaim ? Csak őszintén ..


2012. ápr. 9. 22:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
vagy = vagyok
2012. ápr. 9. 22:46
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Abszolút nem! Az értékrenden múlik minden.
2012. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Ezt csak te tudod :))) Amit leírtál dettó rám is igaz, mégsem tartom magam bukott embernek.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
30as éveiben járó pasit fogsz és meg lesz oldva.Nyelvet meg most is elkezdhetsz tanulni a jó pap is holtig tanul,ámen.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Hát lehet lepontoznak majd, de ha jól nézel ki akkor még lehet férjed/párod, és akkor már könnyebb lesz egzisztenciát kialakítani, akkor jöhetnek a gyerek stb. Manapság már a külső ami előrébb juttatja az embert, meg a protekció...Én ezt tapasztalom.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Én 31 évesen ismertem meg a férjem.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan, dehogy!

Pozitív gondolkodás kérdése az egész. Nem szabad feladnom, és csüggedned, hiszen még nincs SEMMI veszve.

Próbáld meg átgondolni, hogy mik az előnyeid, és ebből hasznot húzni akár munka terén is.

2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy bukott!

Majd egy 10 év múlva térjünk vissza a kérdésre. Ha akkor is ugyanezek a dolgok fennállnak már ellehet gondolkozni a dolgokon.

2012. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem,ez manapság tök természetes.
2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Manapság , ha rendelkeznél azokkal amit felsoroltál sem biztos , hogy többre vinnéd


Ha viszont ez zavar, akkor AZ A GOND

2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!