Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Mit csináljak, ha a barátom hazudik nekem?

Figyelt kérdés

Nem tagadom mióta volt egy másik nő az életébe azóta nagyon ritkán bele nézek a beszélgetéseibe.

Tudom hogy nem szép dolog, de tudom h nem mindig őszinte.


Most is pl nekem azt mondta h nem akar találkozni a haverjával,mert most fontos neki az a feladat amin jelenleg dolgozik... a haver előtt meg engem fikáz és neki meg azt mondja h találkozni akar vele.


Annyira bánt ez engem :(


2012. ápr. 10. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt másik nő és te tudtad, és mindezek ellenére vele vagy? Én azt tanácsolom ,hogy hagyd el! Pofátlanul hülyének néz téged, tapasztalatból mondom ,hogy ez csak rosszabb lesz, szóval jobb minnél hamarbb kiszállni ebből.:(
2012. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elhagyod, vagy eltűröd a hazudozásait.
2012. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hát miért vagy még vele? Tőlünk várod a megváltást, vagy azt akarod, hogy megváltozzon? Ébredj már fel, a saját érdekedben... Mi a francért vagy vele? Mert szereted? Ez nem indok.

Ő meg még csak nem is szeret. Csal(t), hazudozik, fikáz a barátaidnak... hát ne haragudj, de ha te ezt hagyod, akkor valószínűleg egy életen át ezt fogja csinálni veled. Vagy idővel kidob. Legyen már ennyi önbecsülésed, hogy otthagyod őt.

2012. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Azt biztosan tudom
2012. ápr. 10. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:

"volt egy másik nő az életébe(n)"


Mindegy, hogy lefeküdtek/smároltak/'csak' kavartak. A lényeg, hogy megingott a bizalom. Nehogymár ezért is te legyél a hibás. Jobb egy sz.r kapcsolatban lenni, mint egyedül? Ha igen, akkor maradj vele. Ha ennél többre tartod magad, hagyd ott. Talán még ő is örülne. Legalábbis tuti nem sírna azok alapján, amit leírtál.

2012. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magaddal nem vagy tisztában,nem vele.Nem bízol benne,így pedig nem lehet tartós egy kapcsolat.Szakíts vele, ha ez nem változik.
2012. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Téged fikáz egy számodra idegennek és te még azon nyavalyogsz hogy belenézel a beszélgetéseibe meg hogy vele maradj? nem vagy komplett, komolyan ti hogy tudtok életben maradni ilyen naív gondolkodással?
2012. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy penderíteném ki ezt a srácot, hogy a lába nem érné a földet.
2012. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!