Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért hazudik a barátom aproság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackprincess kérdése:

Mért hazudik a barátom aproságokba mikor tudom hogy szeret? Vannak ilyen emberek télleg akik nem birják ki hogy ne hazudjanak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak...nekem 2 ilyen sráccal is volt már dolgom. És tudod mi az érdekes? hogy mind a kettőnél hiányzott az apás nevelés...az elsőnek lelépett az apja, a másodikkal pedig nem foglalkozott eleget...szerintem lehet valamilyen összefüggés..de lényeg a lényeg: szembesítsd a dologgal, kérdezd meg tőle hogy miért hazudozik? és mondd meg neki, hogy azzal teszi a legtöbb jót, ha igazat mond. Más tanácsot most nem tudok mondani...:/
2012. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mikor mondom neki hogy ne hazudjon azt mondja nem hazudik és válltig állitja hogy ö az igazat mondja..
2012. márc. 19. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Hazudj te is, de átlátszóan. És ragaszkodj ahhoz, hogy igazat mondtál. Majd rájön milyen idegesítő tud lenni.
2012. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondj néhány példát, érdekesen hangzik.

Amúgy lehet, hogy azért "hazudik" apróságokat, nehogy megbántson valamivel.

2012. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, az exem is ilyen volt.. az ilyet ott kell hagyni!!!!
2012. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a párom is sokat hazudozott arra hivatkozva h nem akar megbántani. Én mindig azt mondtam erre, hogy ha valaki apróságokban hazudik akkor mit tenne nagyobb dolog esetében... Próbáld megfogni a hazugságán és szembesítsd vele. De Te ne hazudj, mert akkor semmivel sem leszel különb nála és ezt a fejedhez is fogja majd vágni. Buktasd le aztán vagy megváltozik vagy elhagyod.
2012. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én barátom is letagadja hogy az exével tartja a kapcsolatot.Vagy elfogadjuk vagy nem.
2012. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen egyszer lekell tudnom buktatni azzal kifognék rajta !
2012. márc. 19. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!