Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a feltételezett...

Mit mondjak a feltételezett szeretőnek?

Figyelt kérdés
Sejtem, h a férjem megcsal. Megszereztem a feltételezett szerető számát és szeretném felhívni és kideríteni, h mi a helyzet úgy, h ne tudja meg, ki vagyok. Mit mondjak neki? Légyszíves a kérdésre válaszoljatok!
2009. jún. 17. 23:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem semmit. A férjeddel beszélj. Semmi közöd a nőhöz, se akkor ha megcsal a férjed, se akkor, ha nem.

A kettőtök viszonyáról van szó, nektek kell tisztázni.


(Soha nem értettem, hogy ilyenkor miért a szeretőt kell elriasztani, megverni, amikor a férjed csalt meg és gondolom nem magatehetetlen kisgyerek, akin erőszakot hajtottak végre. Ha egyáltalán történt valami.)

2009. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
Ne a csajt hibáztasd... Két ember kellett hozzá!
2009. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan, két ember kellett hozzá. És szerintem a kérdező meg akar arról bizonyosodni, hogy tényleg megcsalja-e a férje. Mert ha mondjuk igaz, akkor szembesíteni lehet vele a férjet.
2009. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

én akkor is a férjjel beszélnék. Ha felmerülne bennem a gyanu, akkor vele kell tisztáznom, nem?

Azt szörnyen undorítónak érezném, ha elkezdenék nyomozni utána. A legtisztább megkérdezni tőle, hogy mi van.

2009. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
90%
Bármit is csinálsz a méltóságodat őrizd meg mert attól leszel több mint ők, először is szegezd a férjednek a kérdést, hogy biztos legyél benne, ne tapogatózz sötétben! Sok szerencsét!
2009. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
55%
Mond ezt: Szia! Hallom tetszel a férjemnek! Mit szólnál egy hármashoz?
2009. jún. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
25%
mondd azt, hogy kikaparod a szemet es beleszarsz a szemgodrebe
2009. jún. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azzal, aki azt mondta, őrizd meg a méltóságodat. A szemek kikaparása valahogy nem elegáns módszer. Lehet, hogy csak felfújod az egészet. Jobb lenne csak a férjeddel beszélni, sőt még azt is úgy, mintha nem felelősségrevonás lenne, nem is bűnölés, hanem valami baráti érdeklődés. És még magadnak is feltehetsz egy-két kérdést arról, hogy vajon miért történt ez. Hajts rá arra, hogy te vagy a jobb, az igazi.
2009. jún. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

És ha felhivod, gondolod, hogy telefonon egy (neki) ismeretlennek azonnal bevallja, hogy egy nös férjinek a szeretöje - ne haragudj, de ez legalább is nagyon buta ötlet. (Egyébként is az illetö szexualis életéhez semmi közöd - neked nem tartozik elszámolással)

A férjedet kell elöször is elövenni, ha tagad, akkor se biztos, hogy hazudik - lehet, hogy csak te gondolod ugy, hogy megcsal. Akkor viszont a bizalmatlanság nagyon bántó lehet.

2009. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 vav22 ***** válasza:
90%
Gondoskodj róla, hogy egyszer a férjed "otthon felejtse" a telefonját és írj a nevében egy üzit a csajnak,amiből egyértelműen rá tudsz jönni a dolgokra. De ha megtudtál valamit, ne a csajt hibáztasd tényleg, hanem a férjed...
2009. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!