Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem, hogy valaki,...

Nem értem, hogy valaki, akinek rendben a házassága, és esze ágában sincs elválni, miért tart szeretőt? És meri azt mondani, szereti. Egy szeretőnek mik a jogai egy kapcsolatban? Ő is bújhat mással ágyba? Hisz a házas fél is megteszi!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért mert változatosabb élete legyen
2010. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azért tart szeretőt mert így ő csak nyer. otthon a családi fészek várja, vacsora tiszta ruha, gyerekek stb, a szeretőjénél meg az izgalom és a kaland.
2010. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Bizonyos szinteken már nagyon nehéz megállni, hogy az embernek ne legyen szeretője. A nők nagyon komolyan felkínálják magukat. Nagyon erősnek kell lenni, hogy az ember észnél legyen.
2010. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

...egy szeretőnek mik a jogai...

Ülhetsz otthon egyedül és várhatsz, mikor tud legközelebb időt szakítani rád a "párod", közben pedig gondolkodhatsz rajta, hogy miután tőled hazament, vajon a házastársával is szeretkezni fog? És hogy egyáltalán minek kezdtél bele az egészbe, ha tudtad, hogy csak szeretőnek (szextárgynak) kellesz?

2010. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Ez hülyeség amit az utolsó mond. Hogyhogy mik a jogai a szeretőnek ? Pont ez a ráció ebben. Nincsenek jogok, és nincsenek kötelezettségek. ÉN is voltam szerető. Eszem ágában sem volt ülni és rágódni, hogy mikor szakít rám időt. Akkor amikor ÉN IS ráérek. Akkor találkoztunk. Aztán egy hétig nem. Abszolút nem érdekel, hogy ágyba bújt a feleségével. Ami gyanítom nem történt meg túl gyakran. Eszembe sem jutott h elvegyem a családjától, vagy hogy belém szeressen, hiszen én sem voltam belé szerelmes, és eszembe sem volt feladni a nyugodt független kis életem. Minden jó volt úgy ahogy. És jó, és kellemes is marad, amíg betartod a szabályokat.
2010. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
23.56: lehet, hogy tényleg hülyeséget írtam, hiszen én -feleségként- más szemszögből nézem a dolgokat, én soha nem alacsonyodtam le odáig, hogy szeretője legyek bárkinek, mindig elvártam a tiszteletet és a hűséget. Örülök, hogy neked ilyen remek tapasztalataid vannak. Készségesen hagytad magad kihasználni, és még büszke is vagy... Kívánom neked, hogy a (jövendőbeli) férjed sok hozzád hasonló ......t tartson melletted. :)
2010. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
23:56: az olyanok, mint te szoktak a legjobban felhaborodni, ha a parjuk felre lep...majd akkor gondolj bele a masik ember szemszogebol is.
2010. ápr. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szexhez nem kell szeretni a másikat! Aki szeretőt tart a párja mellett,ott legtöbbször valami gond is van a kapcsolattal. De az is lehet,hogy az illetőnek nincs önuralma,és minden alkalmat kiakar használni. Ma az a divat,hogy minél többel feküdjünk le,mert kell a tapasztalat,és sok nő van,akit nem érdekel,hogy a másiknak van párja. Sőt még büszke is arra,hogy szajha.

Nem csak a férfiak csalják meg a párjukat. Hirtelenjében legalább 3-4 férjes,gyerekes asszonyt ismerek,aki szeretőt tart. A férj pedig gürizik,hogy a családnak mindene meglegyen.

2010. ápr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek a hazassaga rendben lenne, akkor nem kellene egy 3.dik szemely a kapcsolatban. Szerintem!

33/N

2010. ápr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Már hogyne kellene. Ezt magyarázd el mondjuk egy vízöntőnek...
2010. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!