Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a helyemben?

Ti mit csináltok a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyám szüleinél lakom, és nagyon bukásra állok, erre közli velem a papám hogy ha megbukom év végén kidobnak. Anyámhoz nem fogok költözni mert 1 faxfej, Apunál meg szét van bombázva a szoba.Ha vissza lehetne hozni a dolgot h legalább 2es meglegyen, akkor tanulnék, de annyira elbasztam az 1. félévet hogy lehetetlen... és a tanárok is hozzájárulnak hogy megbukjak,semmi segítő szándék...
2012. ápr. 10. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj el őrült módon tanulni, és közben beszélj apuddal, hogy csináljátok meg ott a szobát.
2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:
100%

Én helyedben az egyetlen értelmes megoldást választanám: mivel két hónap van a tanévből elkezdenék tanulni csavargás, filmnézés, számítógép stb...helyett. Tanárok nem tudnak mit csinálni, ha megírod 3-4-re a dolgozatokat és feleléskor nagyjából tudsz válszolni. Hiába állnak eredetileg rosszul hozzád, ha elkezdesz TUDNI: :)

Persze az kizárt, hogy hirtelen egyesről ötös tanuló legyél, de lassan, lassan lehet mindig javítani és még az is lehet, ráérzel a tanulás előnyére és akkor még élvezni is fogod.

Remélem ezt az utat választod.

2012. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma eltervezed,hogy mit és hogyan fogsz megtanulni,leírod egy fűzetbe és holnaptól kezdve tanulnék mint az állat.Elkérném a haverjaim jegyzeteit és alapossan átráznám.
2012. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem nem 2 hónapom van... hanem csak 1... mivel 1 hét suli meg 1 hét gyakorlat... és vizsga is lesz év végén, ami tuti hogy nem fog sikerülni mivel még németül sincs meg az összes recept... szal totál esélytelen az egész, és nem bírják felfogni ezek az észkombájnok hogy kib.szottul utálnak a tanárok valamiért, és 37en vagyunk osztálytársak, ma számoltuk össze, 26an bukunk 2 vagy többől... totál esélytelen hogy kijavítsam.
2012. ápr. 10. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel minden olyan választ elutasítasz, amely szerint tanulni kéne, én a helyedben cuccolnék.
2012. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon brutálul fog hangzani: nincs olyan, hogy nincs esély javítani. (Nem vagyok most vevő a "de.."-k re). Nyalsz a tanároknál, nagyapádnál, nem alszol, csak tanulsz. Ezzel kelsz és fekszel, és álmodsz is egy hónapig.


Sajnálom, de teljesen jogos, hogy a lakhatásod feltételekhez van kötve. Az, hogy szeretnek a nagyszüleid, az nem azt jelentik, hogy tétlenül elnézik, ahogy elcseszed az életed.

2012. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a tanárok másképp fognak hozzád állni ha látják az igyekezetet,hidd el tapasztalat,eleinte lehet,hogy még fognak szivatni,hogy mi van ezzel a gyerekkel,biztos csal,de ha bebizonyítod az ellenkezőjét....tanulni tanulni tanulni,nincs más lehetőséged,kevés időd van de nem hagytál magadnak más választást.
2012. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
egész évet nézik, úgy lessétek... német full esélytelen, nem is kapunk jegyet és a 4. német tanár... gazdaságiból meg 2. úgy h 1. semmi olyat nem tanított ami ide való lett volna, 2. meg dogát se irat -.-
2012. ápr. 10. 20:43
 9/10 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 10. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szidnám (ha nem pofoznám) magam, hogy hogyan lehettem ennyire balfék, hogy nem tudtam mindenből legalább egy 2-est összekanalazni...

Nagyon nagyon jópofiznék Apunak, hogy fogadjon be és az egész nyarat házimunkával és tanulással tölteném.

23N

2012. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!