Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha szomorúak...

Ti mit csináltok ha szomorúak vagytok/elegetek van?

Figyelt kérdés

Borzasztóan kivagyok már hetek óta, betegeskedem, de nem eléggé ahhoz, hogy itthon maradjak, ahhoz viszont eléggé, hogy a suliban szenvedjek. Amúgy sem jön össze semmi, szarul állunk anyagilag, a kapcsolataimmal is gond van. Vannak haverjaim, barátaim nincsenek, nagyon nem is akarom, hogy legyenek, mert elegem van az emberekből. Hetente belém köt valami ismeretlen bunkó, aki úgy gondolja, hogy könnyű egy fiatalon letölteni az ideget, és szétbarmolni a napját. Szürke minden, és minden napom tök depressziósan telik. Közben meg játszani kell a "semmi bajom"-ot, nehogy valakinek el kelljen mondani mi van... szóval érdekelne, hogy ti ilyenkor mit csináltok?

Bármit lehet írni, hogy veletek éppen mi van, milyen zenét hallgattok ilyenkor, mit csináltok úgy általában, hogy viszonyultok más emberekhez stb.


2012. febr. 17. 23:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy a barátommal sem oké minden, úgy érzem, hogy nem értékel semmit, amit érte teszek.

Nem is szomorú vagyok, inkább nagyon mérges hetek óta, ami aztán néha átcsap ebbe a 'semmi nem jó' állapotba.

2012. febr. 17. 23:50
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Kárpátiát hallgatok!Az énekes hangja mindig megnyugtat,erőt merítek belőle,és közben tudok gondolkozni pozitív irányban.Eltelik egy kis idő és rájövök túl rövid ahhoz az élet,hogy keseregjek,szomorkodjak.Barátokra szükség van.Ne fordulj el az emberektől.Sétálj egy nagyot(persze nem ma)és tűzz ki magad elé célokat,amiket szépen sorban valósíts meg.Ha kell küzdj érte,de soha ne add fel.Nincs hátra csak előre.Légy erős!!!
2012. febr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Futok és/vagy jógázom! :)
2012. febr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
95%
Neki állok olvasni STAR WARS könyveket és képregényeket F/16
2012. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Darabolós horrort nézek.
2012. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én elvonulok a világ elől egy kicsit (sétálok, vagy, ha hideg van, szimplán magamra csukom az ajtót és semmi hasznosat nem teszek, csak gondolkodom. Azért vonulok el ilyenkor, mert a barátok és a családom nagyon fontos, és ilyenkor hajlamos vagyok szomorúságomban meggondolatlanul, dühből beszélni, és esélyt sem akarok adni arra, hogy megbántsak valakit.. Hálistennek ők is tudják, hogy ilyenkor hagyni kell engem egy kicsit egyedül, az nekem jót tesz (más pont, hogy ilyenkor igényli a társaságot, segítséget..).
2012. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
középtávon keress valami kis újdonságot amivel el tudod magadat szórakoztatni, és oldja a nyomasztó dolgokat Az sem árt, ha amúgy konstruktív az életed folytatása szempontjából, de ha nem az, akkor sincs semmi. Kicsit lazíts a kapcsolataidon hogy tudd mérlegelni a helyzetedet. Például ilyeneket lehetne mérlegelni, hogy mi az, ami a te terhed és mi nem. A pénzügyek fölött például nincs hatásköröd. Abból, amit leírtál úgy hangzik, mintha a szüleidet nyomasztó probléma rád is átragadna. Ezzel max annyit tudsz tenni, hogy alkalmazkodsz a családi helyzethez, de ezt csak akkor tudod megtenni, ha a szüleid közlik veled, hogy mi is ez pontosan. Rövid távon ki kéne magadat pihenned. Illetve valahogy lekapcsolni a bemerevedett napirendet. Én azt javaslom, hogy maradj otthon, és lehetőleg egyedül. Tök mindegy, hogy mennyire vagy beteg.
2012. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
a horror jó, levezeti a feszkót
2012. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Fontos, hogy ne izolálódj... Ha belemerülsz az egyedüllétbe, elnyel az önsajnálat, és egyre nehezebb kimászni. Egy kicsi időt megengedhetsz magadnak, de max 15 percet (!), ezt "élvezd ki", hallgass szomorú zenét, szidd a világot, a sorsot, sajnáld magad, símogsd meg a fejed búbját... és azután ugorj talpra, és csinálj valami lendületeset!

EMBEREK, sport a friss levegőn, alkotás, fény (ebből most kevés van, ki kell használni a nappalt kinti tevékenységre). Ezek a legjobbak. Receptre ezeket kellene felírni...

2012. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
00:19-es, Te tudsz valamit az életről! :)
2012. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!