Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a családnak...

Hogyan mutassam be a családnak a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves és pösze...nagyon hadar ha nem figyel az ember nem is lehet érteni, hogy mit mond. Kellemetlen így mutatkozni vele...Nem mertem még haza se hozni és a barátnőmnek sem mertem bemutatni. Halálra cikiznének vele :( ...Lehet 20 évesen a pöszeség ellen tenni? (egyenes szép fogai vannak...)mivel őt nem zavarja a beszéde így logopédushoz se megy el. Körülöttem valamiért mindenki szépbeszéd mániás (a nővérem meg a legjobb barátnőm versenyeket is nyertek)...eddig mindig addig cikiztek a barátaim miatt amíg nem lett elegem és nem szakítottam a másik féllel...1,5 év kihagyás után próbálkoztam újra, de ez se lesz egy könnyű menet :( ...
2012. ápr. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

"eddig mindig addig cikiztek a barátaim miatt amíg nem lett elegem és nem szakítottam a másik féllel."


Milyen dolog ez? Engem cikizhetnének, leoltanám őket, sírva mennének ki a szobából. Remélem a barátod csak pösze, de nem egy fatökű. Majd ő kiáll magáért, neked meg nem mindegy,mit mondanak? Te vagy vele együtt.

2012. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Szegény párodat most nagyon sajnálom. Szép kis barátnő vagy.
2012. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
A gond az, hogy szégyelled. Szegény fiú! Akárhogy is, itt arról van szó, hogy neked az fájna, ha te égnél miatta, nem is az, hogy esetleg a beszédhibája miatt őt bántják. Ez így elfogadhatatlan. Inkább ne rabold szegény srác idejét!
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz szépen...mindenkinek nagy a szája :D ....azért kivi lennék mit csinálnátok ha állandóan arról menne a téma, hogy jajj megint milyet szedtél össze? Igen engem is zavar, hogy 20 éves kora ellenére nem tud beszélni, de el tudom fogadni...viszont az állandó cseszegetésből már elegem van...nektek meg a némaértő olvasással van bajotok úgyan is nem az volt a kérdés amire jöttek a válaszok...nekem fontos a család és egy normális összejövetel lenne a cél ahol nem cikizik állandóan...nem fatökű csak nagyon-nagyon érzékeny, a sogorom pl 2 perc alatt úgy kikészítené, hogy sírva rohanna el...
2012. ápr. 10. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Remélem egyedül fogsz megöregedni!Csak divatból vagy valakivel,most sajnálom a családod,szegény te.
2012. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor te végül is magadnak keresel párt vagy a családodnak és a barátaidnak? mert ahogy őket jellemezted, ezek gyakorlatilag bárkit kifikáznak... ha neked így jó, inkább hozzájuk alkalmazkodsz, az a te bajod! én mondjuk a helyedben nem mutatnám be nekik a párom, aztán majd pofára esnek, hogy vajon miért nem akarom az életem ezen fontos részébe beavatni őket - tán mert nem érdemlik meg? és majd koppannak.

Én tudom, h minden körülmények közt kiállok a páromért, nem maradna egyben az illető, aki kritizálni merné.

2012. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nanamia ***** válasza:

Én minden egyes fiúbarátom bemutatás után azt hallgattam, hogy "kit szedtél össze"...csak kicsit durvább megfogalmazásban. Mégse szégyelltem a páromat soha semmiért! Ez sajnos nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot, mert valóban szégyenérzetet kelt benned a párod...ez pedig egyet jelent...

A másik meg: milyen barátok azok, akik a döntéseidben megaláznak? Mert ez az...

2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező, mi a fenéért jöttél össze vele, ha szégyelled őt ("kellemetlen így mutatkozni vele")?


Remélem, a srác érdekében mielőbb szétmentek, te meg ásd el magad jó mélyre, idi.óta!

2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is beszédhibás, rosszul ejt szavakat. Ennek ellenére, sosem szégyeltem, és senki sem cikiz érte. Elég szomorú, hogy mások véleményére adsz, ahelyett, hogy elfogadnád olyannak a párod, amilyen
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy Anya, Apa, tesó, ő a barátom, Béla.

Igen, lehet tenni a pöszeség ellen, de te nem tudsz, csak ő.

Egyébként mi a francnak vagy együtt valakivel, akivel szerinted 'kellemetlen mutatkozni'? Annyira jó az ágyban, hogy arra megtartod, de utcára már nem szívesen mész ki vele?

Csak nehogy olyan emberbe szeress bele egyyzer, aki hasonlóan viszonyul majd hozzád, és rejtegetni fog, mintha pestised lenne.

2012. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!