Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs miért élnem, mit csinálh...

Nincs miért élnem, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Szaréletű vagyok, egyszer hibáztam és azóta nem kíváncsi rám senki, haverokkal meg nem sokra megyek. Tényleg nincs semmi amiért élhetnék... elhagyott az akkori barátnőm, a családom, a barátaim nagy része mert nem kell nekik sittes ember (igen,tettem fel róla kérdést) idegenekről meg inkább ne is beszéljünk. Azóta volt egy barátnőm de amikor megtudta, hogy ültem akkor ő is kirakott. Azóta is próbálok mindenkivel jó lenni de nem nagyon akarnak rólam hallani. Van pár haverom de velük csak szórakozni jó, mondjuk már régen voltam úgyhogy nem nagyon beszélünk. Mindig próbálom elhitetni magammal, hogy majd később jobb lesz de már unom, hogy évek óta ezt ígérgetem magamnak. Már teljesen kivagyok, szégyen vagy nem, sírni is szoktam néha, pedig régen sose csináltam, nem is ismerek magamra. Tudom, hogy hibás vagyok de szerintem mindenki megérdemel még egy esélyt. Nem tudok már mit csinálni, nincs semmi ötletem és nincs senkim aki miatt érdemes lenne élni. Úgy "élek" hogy már nem érdekel semmi, felőlem történhet bármi. Nem sajnáltatni akarom magam, de tényleg nem látom értelmét.

27F


2012. ápr. 10. 21:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Mit tettél miért voltál börtönben?

Keress partnert a netröl,írd le a hátteredet,mit miért tettél,stb.Biztosan találsz olyan társat aki úgy fog szeretni amilyen vagy...

Egyikünk sem tökéletes.Mindenkinek meg van a maga hibája.Kinek mi.

Sokat számít az is,hogy miért ültél.....

2012. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

figyu, fel a fejjel..

én 20 évesen életem szerelmét veszítettem el, 2 év kellett, hogy úgyahogy épeszű ember maradjon belőlem (nem voltam pszihopata vagy ilyenek, csak elég mély depresszióba estem, mindegy)..ezt csak azért írom, hogy ne búsulj ennyire, ettől sokkal rosszabb dolog is történhetett volna veled..ültél börtönbe, na bumm, mi van akkor, ha nem öltél embert, nem pedofilia vagy nő elleni erőszak miatt, nem akkora cink..

tudom, nem a legjobb példa, de pl Dukai Regina tesója, Gergő is ült és mégis felvállalta magát ország-világ előtt, engem pl abszolút hidegen hagyott ez a része az életének..

Szóval ne add fel, nem vagy halálos beteg, mindig alakul valahogy az élet!

2012. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Verekedtem. Egyszer, és nem vagyok agresszív. Ha meg olyan lennék már rég visszakerültem volna.
2012. ápr. 10. 21:50
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg, mit csináltál hogy ültél? Most dolgozol? Ott nem tudsz ismerkedni? Mióta vagy kint? A családoddal nem tudod rendezni a viszonyod? Sajnálom:( Sokaknak a netes társkeresés jött be, talán próbálkozz meg vele, hátha:) Hidd el, minden helyre jön egyszer, csak ki kell addig tartani.
2012. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Ha "csak" verekedtél akkor durván kellett elsülnie,hogy dutyiba csuktak.....

A családdal nem tudsz beszélni??

2012. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is a múltbeli dolgaimon gondolkoznék mindig,meg hogy az emberek mit szólnak,már rég falnak futottam volna:)Az emberek ilyenek,gyorsan megbélyegeznek,de engem ez már nem érdekel.Gondolkozok egy ideje a lakóhelyváltáson,ezt tudnám neked is javasolni,tiszta lappal máshol kezdeni új életet.És akikkel majd összesodor az élet,akik megismernének,nem kötelező ilyen dolgokat magadról elmondani,ez a te magánügyed.A párkapcsolat más,ott nekem is el kellett már mondanom pár dolgot,de aki szeretett,az elfogadott így.Aki nem,az szépen elballaghatott.
2012. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok kint, a családommal már nagyon sokszor próbáltam beszélni (még most is) de nem sikerül. Igen tudom, hogy durva volt és sajnálom, máshogy is megoldhattam volna, ha most olyan helyzetbe kerülnék mindent máshogy csinálnék.
2012. ápr. 10. 22:16
 8/51 anonim válasza:
100%
valoszinüleg nem is voltak igaz barataid mert ha a verekedés nem fajult emberölésig vagy nem nőt vertél meg akkor nem kellett volna ennyire felfujni hogy ültél
2012. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
"Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs." - Tyler Durden (Harcosok klubja c. film, részlet)
2012. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor érzem így.

Nézd másképp a dolgot. Legalább jó messze vagy a családodtól, nem tudnak piszkálni, bántani téged, hidd el, jó szar az, hogy úgy kell egy fedél alatt élni valakivel, hogy közben a pokolba kívánod. Az állítólagos barátaidat ne sajnáld, nem voltak igazi barátok. Az igazi barátokat ez nem rettentené el. El lehet lenni barátok nélkül is, nekem báris megy, amióta jópárszor csalódtam a "barátaimban", akiket amúgy istenítettem, letettem arról, hogy valaha igaz barátaim legyenek. Nem is teszek lépéseket ilyen irányban. Manapság a legtöbb barátság is érdekkapcsolat. Párkapcsolat témához nem tudok mit hozzáfűzni, abban nem vagyok elég tapasztalt.


Azt nem írtad, hogy mivel foglalkozol, mi a munkád? Jó munka, szereted?

2012. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!