Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintem eltört a lába a...

Szerintem eltört a lába a macskámnak, de apa nincs itthon, így nem tudjuk orvoshoz vinni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Apa dolgozik és a legközelebbi kórház 30 km-re van. A cica 2,5 hónapos. A 3 m magas melléképületpadláson alszanak, ahonnan ő még a létrán nem tudott lemászni, így arra gondoltam, leesett az este.

Biztosan nagyon fáj neki, húzza mindkét lábát, de gyógyszer tsemmiképp nem adok neki, nehogy még nagyobb bajt csináljak.Rögzítsem? Mivel?

Előre is köszi!

17L


2010. aug. 5. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha mind a kát lábát húzza, akkor az is lehet, hogy lebénult, mert a gerince sérült meg. Sajnálom.
2010. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Sétálj el.Én már sétáltam hörcsöggel 53 km-t.
2010. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy barátot,vigyen be.
2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a legtöbb, amit a pillantnyi helyzetben tehetsz az az, hogy megkeresed a legközelebbi állítorvos telefonszámát és felhívod. Elmondod neki, hogy mi történt, ő tudja a legjobb tippet adni, hogy mit csinálj addig szegény cicuval, míg apukád haza nem ér és el nem tudjátok vinni hozzá. (Az a baj, hogy ha mindkét lábát húzza, akkor lehet, hogy gerincsérülése van :-( )

Én ezt tenném a helyedben!


Remélem sikerül ellátni a kiscicádat!

2010. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudja őket mozgatni, ha a karomba veszem. De nem tudok vele sétálni, mert se járda nincs addig, se bicikliút. Csak autóút a fák között. Pedig elmennék vele. Köszönöm!
2010. aug. 5. 15:23
 6/15 anonim ***** válasza:
A karodban nem tudod elvinni? Vagy egy kosárban? Lefeded a tetejét valamivel, mondjuk szúnyoghálóval vagy ilyesmivel és elsétálsz vele, vagy biciklire rárakod. Rakj el valamennyi pénzt, mert biztos hogy kérni fog az orvos... 17 évesen már simán el tudnád ezt intézni apukád nélkül. Max. a pénz szólhat közbe, ha nicsn nálad. Sajnálom a cicád :(
2010. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet eltört és nem valami komolyabb,sajnálom szegényt.

Írj majd mindenképp mi a helyzet a ciccel.

2010. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány órakor jön haza apukád? Anyukád nem tudna elvinni? Taxi? Busz?
2010. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Hívd fel a dokit!!!!!!!!

2010. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A doki ki is megy!

Hivd fel!

2010. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!