Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek a szüleimmel a...

Habii00 kérdése:

Nem merek a szüleimmel a szexről beszélni! A suliban most épp a szexről meg a fiúkról, lányokról tanulunk, és nem merek otthon a szüleimmel beszélni ezekről! Valaki lenne olyan szíves és megmondaná, hogy mit mondjak nekik erről? :S

Figyelt kérdés
A szüleim soha nem voltak olyanok hogy ilyenekről lehetett volna beszélni velük.

2012. ápr. 11. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért akarsz most velük beszélni? Mit akarsz nekik mondani?
2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi az ami miatt beszélni akarsz erről? Ha fel kell világosítani, akkor állj eléjük és kérdezz. Ha szexuális életet élsz (amit kétlek) akkor megint nem kell mondani semmit sem.
2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
100%
Mivel a suliban erről volt szó , a szüleiddel pedig nem akarsz, vagy tudsz erről beszélni, javaslom beszélj az osztályfőnökkel és tedd fel neki a kérdéseket. Fog válaszolni meglátod.
2012. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne feltétlenül beszélni velük róla? én sem beszéltem a szüleimmel a szexről soha. max annyi volt hogy mikor már 1 hónapja volt barátom anya mondta, hogy reméli védekezünk én meg helyeseltem

ennyi

2012. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát csak hogyha megkérdezik hogy mit tanulunk a suliba akkor csak el kell mondanom hogy mit.(egyébként nem, nem élek szexuális életet 12 éves vagyok xd)
2012. ápr. 11. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

-Mit tanultatok a suliban, kislányom?

-Ma szexuális felvilágosítást tartottak nekünk, anya.


Nem hiszem, hogy részletesen kivallatna.

2012. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltak ilyenek, akkor most sem lesznek "ilyenek". Vannak szülők, akik nem hajlandók szexről beszélni a gyerekeikkel. Nem olyan nagy baj. Sokkal többet tanultok ti, lányok egymástól, könyvekből, netről.
2012. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
A szexről mi sosem tanultunk, max biológia órán az emberi testről...
2012. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
17:06 -Köszönjük ezt a fontos információt!
2012. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!