Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli erőszak....

Családon belüli erőszak. Ismertek olyan családokat, ahol a nő terrorizálja a családot?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult ez ki? Mesélnétek róla?
2012. ápr. 12. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Lelki terror is számit?Mert akkor nálunk igen..
2012. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én szerencsére nem éltem át ilyet, ezért engem is érdekelne ez miben nyilvánul meg. Én elsősorban azt értem az alatt, hogy részegesek a szülők, ütik-verik egymást stb.
2012. ápr. 12. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted ez olyan dolog, amiről "mesél", aki átéli? Miért jó az Neked, ha erőszakos családi történeteket olvashatsz?
2012. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha lelki terror is számít, akkor nálunk ez a helyzet.
2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Én átéltem, de nem kívánom senkinek sem. Szerintem nincs arra kifejezés, amikor elveszel egy nőt de abból terrorizáló lessz. ráadásul több év után, s álltalában ha meg van a gyerkőc akkor. ami utánna jön azt még az ellenségemnek sem kívánom.
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Amugy ez pont az olyan nőlből lessz akik itt siránkoznak, hogy nincs önbizalmuk, nem tudják mit akarnak. eleinte ne is látni nagyon, de később, igen de akkor késő.
2012. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk azután történtek a dolgok, miután a bíróság nekem ítélte a gyermeket, hosszú per után Volt feleségem teljesen megbolondult, már a láthatását is korlátozták.


Felbérelt magának egy embert akit megkért, hogy verje őt meg, és utána azt terjesztette, hogy én vertem meg. (Csak nm számolt azzal, hogy bizonyítani tutdtam tanukkal, hogy a közelébe nem voltam az ominózus időpontban)


Autómat rendszeresen rongálja, ebből már rendőrségi ügy is van folyamatban, rongálás és garázdaság vádjával.


Szóval le a kalappal a bíróság előtt, jó döntést hozott.

2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésedben az volt, hogy a nő terrorizálja a családot. akkor végül is ennek következménye, hogy alkoholba menekül egyik fél a szenvedő alany, majd jön a fizikai megnyilvánulás. Úgy érted , házisárkány. ez régen volt, ma már elválnak az ilyentől és lessz belőlük döhöngő sárkány. Hát aférj. Én mindig azt kérdezem a nőktől akik rinyálnak, hogy iszik a férje. Amiokor elvett akkor is ivott. Válasz egy esetben volt igen. Akkor mit rinyál. de ha aházasság alatt lett ittas a férj, akkor annak oka is van, nem csak lapult ahogy egyes hölgyemények mondanák.
2012. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. ha tudnád, hányan vannak...!
2012. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről.
2012. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!