Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi beteg szülő,...

Miért van ennyi beteg szülő, aki terrorizálja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Mit élveznek abban ha abnormálisan viselkednek?
2012. jan. 22. 18:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
erre én is szeretném tudni a választ, mert nekem foggalmam sincs, csak azt tudom, hogy nem tudnak túlnézni saját önző igényeiken.
2012. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%
és miért van ennyi önző gyerek akik beteggé teszik a szülőket??? (ezt is odaírhattad volna)
2012. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
első vagyok, második veled nem értek egyet, mégpedig azért nem, mert a szülői minták alapján válnak a gyerekek olyanná amilyenek. (tudom, hogy vannak kivételek, de nagyátlagban így van)
2012. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Én konkrétan a depressziós,elmegyenge szülőkre gondoltam,akik villámhárítónak használják a gyereket...

Például....

2012. jan. 22. 18:15
 5/36 anonim ***** válasza:
60%

kedves első..Nem kell egyetérteni velem,de hidd el sokszor rendes szülők,rendes háttér mellet egy önző,kis "ki ha én nem " gyerekek vannak,akik nem értékelik a szüleik erőfeszítéseit a jövőjük érdekében.A KELL,és az AKAROM meg a NEM szó az első amit megtanulnak..

Egyébként a kérdés is a másik véglet. Nem minden szülő terrorizálja a gyerekeit.Sok szülő van aki tök normális.

2012. jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy miért van olyan sok nem pedig minden szülő..Első megy a zöld gomb....
2012. jan. 22. 18:18
 7/36 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy szülő elvárja,hogy gyereke tanuljon,tartsa rendben a saját szobáját,esetleg segítsen valamit otthon is, nem engedi 13-14 évesen bulizni, nem engedi,hogy az alig idősebb barátjánál aludjon,nem veszi meg az éppen divatos cuccokat,akkor az szülői terror,nem pedig a szükséges nevelés.

A gyerek a jogaira hivatkozik,de a kötelességeit elfelejti. Ebbe beletartozik a szülők iránti tisztelet is.

Azt azért elvárja minden gyerek,hogy a szülei eltartsák.

Kevés az a szülő,aki valóban terrorizálja a gyerekét,a gyerekek viszont nem tűrik a fegyelmezést.

2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem normálisak, eleve olyan családból kerülnek ki,akiket az õ szüleik is terrorizáltak. Sajnos nagyon nehéz helyzet!
2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

"Kérdező unatkozó kamasz vagy aki most nagyon utálja a szüleit. Shame on you.


Ezt abból szűrtem le, hogy felpontozod aki egyetért veled ugyanakkor aki a szülőt védené azt le. GRAT!

16/f" Ma 18:21 Sajnos nem nyert....Rosszul szűrsz mivel még csak egy kamasz vagy ...

2012. jan. 22. 18:27
 10/36 A kérdező kommentje:

"Ha egy szülő elvárja,hogy gyereke tanuljon,tartsa rendben a saját szobáját,esetleg segítsen valamit otthon is, nem engedi 13-14 évesen bulizni, nem engedi,hogy az alig idősebb barátjánál aludjon,nem veszi meg az éppen divatos cuccokat,akkor az szülői terror,nem pedig a szükséges nevelés.

A gyerek a jogaira hivatkozik,de a kötelességeit elfelejti. Ebbe beletartozik a szülők iránti tisztelet is.

Azt azért elvárja minden gyerek,hogy a szülei eltartsák.

Kevés az a szülő,aki valóban terrorizálja a gyerekét,a gyerekek viszont nem tűrik a fegyelmezést." Ma 18:23 Ez mi?Nem ez volt a kérdés!

2012. jan. 22. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!